امکانات دبیرستان هاتف

امکانات آموزشی مناسب

فرصت های یادگیری و پیشرفت بیشتر برای دانش آموزان

سایت کامپیوتری

اتاق رایانه دبیرستان برای کلاس های آموزشی رایانه مورد استفاده قرار می گیرد. این کلاس ها مشتمل بر آموزش های عمومی تخصصی ICDL و کلاس های اختیاری برنام نویسی، فوتوشاپ،تدوین فیلم و صدا، نقشه کشی، روباتیک و ... می باشد

آزمایشگاه فیزیک و شیمی با امکانات کامل زیر نظر سرپرست آزمایشگاه

آزمایشگاه فیزیک، شیمی و زیست دبیرستان با امکانات بسیار خوب، توانسته کمک شایانی به رویکرد شهودی و تجربی دبیرستان داشته باشد. مسئولیت آزمایشگاه دبیرستان هاتف در حال حاضر با جناب آقای سیفی با تجربه ای بالغ بر 35 سال در این شاخه می باشد که سبب فعال شدن هر چه بهتر شده است.

سالن والیبال

سالن ورزشی در طبقه چهارم واقع شده و بیشتر برای بازی والیبال مورد استفاده قرار میگیرد

حیاط جهت استراحت و همچنین بازی های فوتبال و بسکتبال

در طبقه ی هم کف حیاط چند منظوره دبیرستان و قسمت پیلوت علاوه بر استفاده عمومی، برای رشته ی پینگ پونگ در زنگ ورزش استفاده می شود. دفتر روابط عمومی دبیرستان نیز در قسمت پیلوت قرار دارد.

سالن غذا خوری

در طبقه ی زیرزمین آشپزخانه، سالن غذاخوری 200 نفره، کارگاه فنی و آزمایشگاه دبیرستان قرار گرفته است. هر روز در آشپزخانه دبیرستان با مسئولیت جناب آقای توکلی غذای مورد نیاز روزانه طبخ می گردد.

کارگاه

کارگاه فنی دبیرستان با شروع دوره اول دبیرستان هاتف، تجهیز گردیده و دانش آموزان دوره اول در زمینهکلاس های کار و فناری و هچنین کلاس های ماهر از آن استفاده می کنند

نمازخانه

در طبقه سوم دبیرستان نمازخانه که به عنوان محل برگزاری جلسات و همایش ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد، واقع شده است. کتابخانه ی عمومی نیز در همین مکان واقع است.

کلاس های درس

درطبقه اول و دوم ساختمان، کلاس های درس و دفاتر مشاورین قرار دارد. دبیرستان هاتف در هر دوره 6 کلاس با ظرفیت حدود 30 نفر در نظر گرفته است.

کتابخانه و قرائت خانه

سالن کتابخانه و قرائت خانه به مساحت 250 متر مربع مجهز به میز و صندلی انفرادی جهت استفاده دانش آموزان در ساعات مطالعه می باشد