امکانات دبیرستان هاتف

امکانات آموزشی مناسب

فرصت های یادگیری و پیشرفت بیشتر برای دانش آموزان

اتاق رایانه

اتاق رایانه

اتاق رایانه دبیرستان برای کلاس های آموزشی رایانه مورد استفاده قرار می گیرد. این کلاس ها مشتمل بر آموزش های عمومی تخصصی ICDL و کلاس های اختیاری برنام نویسی، فوتوشاپ،تدوین فیلم و صدا، نقشه کشی، روباتیک و ... می باشد

آزمایشگاه فیزیک و شیمی و زیست شناسی

آزمایشگاه فیزیک، شیمی و زیست دبیرستان با امکانات بسیار خوب، توانسته کمک شایانی به رویکرد شهودی و تجربی دبیرستان داشته باشد.

آزمایشگاه فیزیک و شیمی و زیست شناسی
سالن ورزشی

سالن ورزشی

سالن ورزشی در طبقه چهارم (طبقه فوقانی) قرار گرفته که امکانی ویژه برای استفاده دانش آموزان در ساعت های ورزش و به خصوص بازی والیبال فراهم نموده است.

حیاط مدرسه

در طبقه ی هم کف، حیاط دبیرستان بوده که با قسمت پیلوت هم سطح می باشد. علاوه بر استفاده های عمومی، میز پینگ پونگ، میز فوتبال دستی ورزش نیز در قسمت پیلوت برای استفاده دانش آموزان در نظر گرفته شده است.

حیاط مدرسه
سالن غذا خوری

سالن غذا خوری

در طبقه ی زیرزمین آشپزخانه، سالن غذاخوری ۲۰۰ نفره، کارگاه فنی و آزمایشگاه دبیرستان قرار گرفته است. لازم به ذکر است که ناهارخوری مدرسه، مجهز به گرم کن برای گرم کردن غذای دانش آموزان برای ساعت ناهار می باشد.

کارگاه هنر - فناوری

کارگاه فنی دبیرستان با شروع دوره اول دبیرستان هاتف، تجهیز گردیده و دانش آموزان دوره اول در زمینه کلاس های کار و فناری و هچنین کلاس های ماهر از آن استفاده می کنند

کارگاه هنر - فناوری
نمازخانه

نمازخانه

در طبقه سوم دبیرستان نمازخانه که به عنوان محل برگزاری جلسات و همایش ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد، واقع شده است. کتابخانه ی عمومی نیز در همین مکان واقع است.

کلاس های درس

درطبقه اول و دوم ساختمان، کلاس های درس و دفاتر مشاورین قرار دارد. دبیرستان هاتف در هر دوره ۶ کلاس با ظرفیت حدود ۲۵ نفر در نظر گرفته است.

کلاس های درس
کتابخانه و قرائت خانه

کتابخانه و قرائت خانه

سالن کتابخانه و قرائت خانه به مساحت 250 متر مربع مجهز به میز و صندلی انفرادی جهت استفاده دانش آموزان در ساعات مطالعه می باشد