دانش آموختگان دبیرستان هاتف

از موضوعات مهمی که در بررسی وضعیت آموزشی در مقطع متوسطه همواره مورد توجه بوده، آمار قبولی در دانشگاه ها است. از این رو، در این قسمت سعی نموده ایم گزارش کاملی از نتایج دبیرستان هاتف در کنکور دانشگاه ها، برای مخاطبان گرامی ارائه دهیم که قبل از بررسی آن، توجه شما را به نکاتی جلب می نماید:
اسامی دانش آموختگان هاتف که انتخاب رشته نموده اند، به تفکیک دوره ی فارغ التحصیلی ثبت شده است. دوره ی 1 دبیرستان هاتف در کنکور سال 1372 شرکت کرده است. ابتدا به سهم دانشگاه های دولتی در تهران پرداخته شده است که میانگین در کل دوره ها حدود 66 درصد و در 10 دوره اخیر با جدی تر شدن رقابت به بالای 70 درصد رسیده است. در جدول تحلیل نتایج غیر از اصطلاح دانشگاه های دولتی و آزاد، با ستون « دانشگاه های دولتی برتر تهران » برمی خوریم که مربوط به دانشگاه های صنعتی شریف، تهران، امیرکبیر، علم و صنعت، شهید بهشتی، خواجه نصیرالدین طوسی و علوم پزشکی ایران می باشد. لازم به ذکر است که آمار حاکی از قبولی بیش از 50 درصدی در این دانشگاه هاست. هم چنین در گروه دانشگاه های دولتی برتر کشور، علاوه بر مراکز فوق دانشگاه هایی نظیر صنعتی اصفهان، تبریز، مشهد و ... نیز قرار می گیرند که بررسی این گروه نیز جالب توجه خواهد بود.
با توجه به رویکرد توجه جدی به علاقه ی دانش آموختگان و نیز تغییرات مقطعی در سهمیه و ظرفیت دانشگاه ها، شاهد نوسانات جزئی در نتایج هستیم که تحلیل آن ها نیازمند بررسی های تخصصی تر می باشد که در این مجال نمی گنجد.
کارنامه ی درخشان دبیرستان غیردولتی هاتف در ربع قرن تجربه ی خود، گویای زحمات مربیان دلسوز در کنار دانش آموزان عزیز خود می باشد.
از خداوند متعال برای همه ی عزیزان توفیق هر چه بیشتر را مسالت می داریم.

آمار دانش آموختگان تمامی دوره ها

دوره تعداد کل دانش آموزان دانشگاه های دولتی در تهران دانشگاه های دولتی در شهرستان ها دانشگاه های آزاد دانشگاه های برتر تهران دانشگاه های برتر کشور درصد دولتی تهران درصد دولتی شهرستان ها درصد آزاد درصد دانشگاه های برتر تهران درصد دانشگاهی برتر کشور
0148301107283262.50%22.90%14.60%58.30%66.70%
0237270406262873.00%10.80%16.20%70.30%75.70%
0333240108232372.70%03.00%24.20%69.70%69.70%
0423100706101343.50%30.40%26.10%43.50%56.50%
0532220802222768.80%25.00%06.30%68.80%84.40%
0647240914212351.10%19.10%29.80%44.70%48.90%
0750221414142044.00%28.00%28.00%28.00%40.00%
0833151107141845.50%33.30%21.20%42.40%54.50%
0950291605252958.00%32.00%10.00%50.00%58.00%
1056371306323566.10%23.20%10.70%57.10%62.50%
1162352106333456.50%33.90%09.70%53.20%54.80%
1261480805353978.70%13.10%08.20%57.40%63.90%
1367401710323659.70%25.40%14.90%47.80%53.70%
1465402005384861.50%30.80%07.70%58.50%73.80%
1565521300404580.00%20.00%00.00%61.50%69.20%
1663550602384687.30%09.50%03.20%60.30%73.00%
1774640802486186.50%10.80%02.70%64.90%82.40%
1866531102345080.30%16.70%03.00%51.35%75.80%
1983671402425780.70%16.90%02.40%50.60%68.70%
2053410903182877.40%17.00%05.70%34.00%52.80%
2167461407354268.70%20.90%10.40%52.20%62.70%
2289483902284853.90%43.80%02.20%31.50%53.90%
2379571210324372.20%15.20%12.70%40.50%54.40%
2490642005404771.11%22.22%05.00%44.44%52.22%
2579421707344353.20%21.50%08.09%43.04%54.43%

دانش آموختگان دوره 25، سال 1396

# نام رشته دانشگاه
01 محمدعلي جزيرئيان عمران شریف
02 اميرحسين طائي کامپیوتر امیرکبیر
03 محراب صاف دل کامپیوتر امیرکبیر
04 اميرحسين قرباني علوم کامپیوتر شریف
05 اميرحسين شهرابي فراهاني کامپیوتر بهشتی
06 محمدمهدي راحت ورنوسفادراني کامپیوتر بهشتی
07 محمدرضا عابديني منش مکانیک علم وصنعت
08 حسين كريمي رامشه مکانیک علم وصنعت
09 مهيار قاسمي مواد امیرکبیر
10 محمدامين معصومي نقشه برداری تهران
11 سپهر رضائي کامپیوتر خوارزمی
12 مهدي شعباني صنایع خواجه نصیر
13 مهرداد محقق عمران شاهد
14 كيوان اصلان صفت برق صنعتي اصفهان
15 علي اكبري صنایع خوارزمی
16 علي ويشكائي صديق برق صنعتی اصفهان
17 امين حبيبي نقشه برداری تهران
18 محمدمهدي چيني فروشاني اصفهاني مواد/متالوژی شریف
19 پارسا قطان عمران خواجه نصیر
20 محمدمهدي كريمي ساري اقتصاد علامه طباطبایی
21 سيدمحمدحسين موسوي فر برق شاهد
22 مهدي بذري كركاني مهندسی پزشکی شاهد
23 سعيد محمدي معماری علم و فرهنگ
24 محمدعلي علمائي کامپیوتر شیراز (انتقالی بهشتی)
25 علي اكبر پايدارحسيني ماشین‌های صنایع غذایی تهران
26 عليرضا قلي نيا معماری داخلی علم و فرهنگ
27 محمد مرضي يان عمران صنعتی قم
28 نام نام خانوادگی رشته دانشگاه
29 علي محمدعلي زاده اشكلك معماری تبریز
30 فرشاد قان بيلي مکانیک تهران
31 امين رضا حافظي کامپیوتر سمنان
32 محمدجواد خندان کامپیوتر شاهد
33 محمدسينا امين آزاد مواد/متالوژی شیراز
34 محمدحسن لباني مطلق صنایع صدرالمتالهین
35 محمد آقائي کامپیوتر شاهد
36 محمدحسين مطبوعي نژاد مدیریت کسب و کار کوچک ارشاد دماوند
37 علي مقصود کامپیوتر شاهد
38 محمدجواد آقاعلي عطاران مکانیک تهران
39 سيداميرحسين حسيني عمران تفرش
40 آرش اسمعيل بيكي علوم کامپیوتر تبریز
41 علي افشاري صنایع امیرکبیر
42 مهدي سعيدي برق شاهد
43 امير طالبي سياوشاني عمران سمنان
44 عرفان زراعت زاده صنایع باهنر کرمان
45 سيدعليرضا ميررضائي رودكي صنایع علم و فرهنگ
46 محمدنقي غلامي برق شاهد
47 محمداحسان جباري کامپیوتر آمل (انتقال به علم و صنعت)
48 علي خضرائي صيادي فرد شیمی قم
49 اميرحسين زمان عمران بابل
50 محمدعلي عسگري دولابي عمران سمنان
51 هومن صادقيان کامپیوتر صدرالمتالهین
52 حسين عطوف داروسازی تهران
53 سيدابوالفضل قبوليان احمدي پزشکی علوم پزشکی قم
54 امين باقري فیزیوتراپی علوم پزشکی تهران
55 محمد فتحي دولابي داروسازی علوم پزشکی بقیه الله
56 امير فاضلي روانشتاسی علامه طباطبایی
57 علي زارع روانشتاسی شاهد
58 محمدمهدي اسمعيلي زیست شناسی سلولی مولکولی خوارزمی
59 عماد رحيم طهراني اطاق عمل علوم پزشکی قم
60 سيدمحمدهادي سراج هاشمي مدیریت خدمات بهداشتی علوم پزشکی اصفهان
61 محمدحسين سروريان مدیریت بازرگانی شاهد
62 علي رودي مدیریت صنعتی پیام نور ری
63 عليرضا فرخي راد پرستاری علوم پزشکی همدان
64 پرهام رضا روانشتاسی سهروردی قزوین
65 عليرضا همايون حسابداری پیام نور پردیس

دانش آموختگان دوره 24، سال 1395

# نام رشته دانشگاه
01 عليرضا بهاري مهندسي مكانيك شريف
02 علي جزيني مهندسي عمران شريف
03 حسین والایی مهندسي مكانيك تهران
04 اميرحسين طاوسي مهندسي كامپيوتر اميركبير
05 مجتبي گلستاني نژاد مهندسي مكانيك تهران
06 نيما روشندل مهندسي مكانيك اميركبير
07 محمدعلي سكادفكر مهندسي برق اميركبير
08 علي محمدرضايي مهندسي مكانيك اميركبير
09 مجتبي احمدي مهندسي عمران تهران
10 متين رسولي مهندسي مكانيك علم وصنعت
11 سيدمهدي رجائي دوست مهندسي عمران اميركبير
12 حسين زرين اقبال مهندسي شيمي اميركبير
13 اميرمسعود خليل ارجمند مهندسي شيمي اميركبير
14 محمدرضا فاطمي مهندسي عمران علم وصنعت ايران
15 عليرضا شيخ سفلي فيزيك شريف
16 علي صدقي مهندسي كامپيوتر شهيدبهشتي
17 احسان پرتوي يگانه مهندسي شيمي علم وصنعت ايران
18 اميرمهدي توکلي مهندسي مكانيك خواجه نصيرالدين طوسي
19 پارسا سلطاني مهندسي كامپيوتر خواجه نصيرالدين طوسي
20 محمد صديقي مهندسي صنايع خواجه نصيرالدين طوسي
21 اميرحسن بيکيان مهندسي عمران خواجه نصيرالدين طوسي
22 رضا تائبي مهندسي شيمي علم وصنعت ايران
23 سيد امير حسين زاهدي مهندسي شيمي علم وصنعت ايران
24 مهبد گلرنگ مهندسي موادومتالورژي تهران
25 اميرعلي همتي مهندسي عمران شهيدبهشتي
26 سيدحسام الدين سيادت شيمي كاربردي تهران
27 فريد زهدي مهندسي عمران شهيدبهشتي
28 احسان بيگلر مهندسي كامپيوتر خوارزمي
29 علي نيك مرام حسابداري شهيدبهشتي
30 عليرضا مسگري مهندسي مكانيك خوارزمي
31 محمد سلطاني متين مهندسي عمران خوارزمي
32 علي محتشميان مهندسي معدن تهران
33 اميرحسين عربي مهندسي ماشين هاي ريلي علم وصنعت ايران
34 محمدمهدي رضاداد مديريت شهيدبهشتي
35 عليرضا ديزجي مهندسي كامپيوتر خوارزمي
36 محمدجواد رحيمي مهندسي عمران شاهد
37 مسعود اکبري مهندسي برق شاهد
38 اميرحسين جلالي مهندسي برق شاهد
39 سيدعلي صادقي مهندسي مكانيك تربيت دبيرشهيدرجايي
40 سينا كاكايي مهندسي معدن تهران
41 مصطفي عقيلي مهندسي كامپيوتر علم وفرهنگ
42 امير فتحي پور مهندسي عمران علم وفرهنگ
43 علي افروز معماري داخلي علم وفرهنگ
44 محمد جواد مجذوب مهندسي معدن اميركبير
45 مهدي مهدی احمدي مهندسي كامپيوتر علم وفرهنگ
46 سعيد پناهي مهندسي برق تبريز
47 مهدي حميدي مهندسي مكانيك علم وفرهنگ
48 مجيد وهابي مهندسي عمران علم وفرهنگ
49 اشکان صادقي آهنگر مهندسي مكانيك علم وفرهنگ
50 حميدرضا شريفي مهندسي برق قم
51 عرفان كريمي مهندسي كامپيوتر علم وفرهنگ
52 سيدمحمدحسين دربندي مهندسي كامپيوتر قم
53 اميرحسين قاسمي مهندسي عمران دانشكده فني ومهندسي گرمسار
54 محمدعلي سيف الهي مهندسي مكانيك بابل
55 محمدامين سعادت مهندسي عمران صدرالمتالهين
56 محسن خزايي مهندسي مكانيك مازندران بابلسر
57 اميرحسن صراف مهندسي معماري زنجان
58 اميرحسين خالقي مهندسي عمران سمنان
59 محمدحسين سخاوت اموزش فيزيك شهيدچمران
60 عليرضا زفرقندي مهندسي عمران موسسه صدرالمتالهين
61 اميرمحمد واعظي مهندسي صنايع دامغان
62 عليرضا داودي مهندسي صنايع دانشكده فني ومهندسي گرمسار
63 عليرضا صفرزاده مهندسي مكانيك سمنان
64 اميرحسين تقي پور مهندسی صنایع واحد تهران جنوب
65 سيدحسام الدين هاشمي مهندسي عمران ايوانكي
66 سيد سعيد رخ صفت مهندسي ايمني علم وفرهنگ
67 محمد بني جاني مهندسي شهرسازي سوره
68 سيدايليا ديباج مهندسي كامپيوتر صدرالمتالهين
69 محمد فتحعلي بختياري مهندسي نفت پيام نور
70 محمدرضا نوروزي دكتراي پيوسته بيوتكنولوژي تهران
71 مجتبی كاوه پزشكي علوم پزشكي البرزكرج
72 امیرحسین گل محمدی دندانپزشكي علوم پزشكي اردبيل
73 سپهر زماني فر داروسازي علوم پزشكي اصفهان
74 محمدجواد اسماعیلی پزشكي علوم پزشكي رفسنجان
75 علیرضا طالبیان علوم تغذيه علوم پزشكي شيراز
76 علي سحاب علوم آزمايشگاهي واحد پزشكي تهران
77 اميرحسام قصري زيست شناسي سلولي ومولكولي تهران
78 محمدحسین نوروززادگان زيست شناسي سلولي ومولكولي البرزقزوين
79 شهاب رافت هوشبري علوم پزشكي البرزكرج
80 حامد سامنی بهداشت عمومي علوم پزشكي شهيدبهشتي
81 محمدامین قاسم زاده روانشناسي ايوانكي
82 محمدامیر بیگی زيست فناوري فناوري هاي نوين امل
83 علي ياسمي مهندسي علوم دامي تهران
84 مهدی داراب نیا دامپزشكي دکتري حرفه اي كازرون
85 پوريا حدادي علوم و مهندسي صنايع غذايي تهران شمال

دانش آموختگان دوره 23، سال 1394

# نام رشته دانشگاه
01 محمدجواد طاووسی مهندسی برق صنعتی شریف
02 محمدجواد ایزدی مهندسی مکانیک صنعتی شریف
03 احمدرضا صبوریراقی مهنئسی نرم افزار تهران
04 محمدرضا عزیزی مهندسی عمران صنعتی شریف
05 علیرضا امیر بکایی مهندسی مکانیک تهران
06 حسین ده نمکی مهندسی مکانیک تهران
07 علیرضا کاشفی مهندسی عمران تهران
08 محمدمهدي کاظمی مهندسی عمران تهران
09 عماد دارایی مهندسی صنایع صنعتی شریف
10 محمد مهدی حیدری دستجردی مهندسی برق امیرکبیر
11 مرتضی کیانی مهندسی صنایع صنعتی شریف
12 حسین علم جمیلی مهندسی صنایع امیرکبیر
13 محمدنادر جواهری مهندسی عمران علم و صنعت
14 امیر رضا آبرومند  مهندسی نفت صنعتی شریف
15 مهدی مرفه مهندسی برق امیرکبیر
16 محمدمهدی ابوالقاسمی مهندسی برق علم و صنعت
17 رضا رضائی زاده مهندسی مکانیک علم و صنعت
18 حسن نصیری مهندسی مکانیک علم و صنعت
19 مجتبی زهدی مهندسی برق علم و صنعت
20 محمدمهدي کریمی مهنئسی کامپیوتر شهید بهشتی
21 محمدعلی اسلامی مهندسی مکانیک خواجه نصیر
22 پویان پرتوی عمارلویی پزشکی بندرعباس
23 محمد عاشورلو مهندسی کامپیوتر خواجه نصیر
24 سعید سراج مهندسی شیمی علم و صنعت
25 مهرزاد نصيري دندانپزشکی پردیس بابل
26 سینا شاهرضا مهندسی مکانیک خوارزمی
27 علی رضا حمیدپور زارع مهندسی عمران شاهد
28 محمد جانقربان مهندسی مواد علم و صنعت
29 محمدحسین صامی مهندسی برق شهید رجایی
30 محمدامین فتح اله مقصودی مهندسی مواد خواجه نصیر
31 نیما ظفرمومن مهندسی عمران شهید بهشتی
32 سینا زمانی مهندسی کامپیوتر خوارزمی
33 بهراد رسولی مهندسی مکانیک خوارزمی
34 حمیدرضا حائری روانشناسی شهیدبهشتی
35 علیرضا تراب پرهیز مهندسی دریا امیرکبیر
36 پارسا قربانیان تعمیر و نگهداری هواپیما دانشکده صنعت هواپیمایی
37 سیدسروش کسایی فر مهندسی معدن امیرکبیر
38 امیر محمد سینجلی مهندسی عمران  علم و فرهنگ تهران
39 علیرضا زنجان پور مهندسی مکانیک بین المللی قزوین
40 محمدحسین سیف الهی مهندسی عمران  علم و فرهنگ تهران
41 مهدی یار ملک زاده مهندسی معدن امیرکبیر
42 علی قدیانی مهندسی برق شاهد
43 محمدحسین کلهر مهندسی معدن امیرکبیر
44 محسن جواهریان راد مهندسی مکانیک آزاد تهران جنوب
45 رضا توکلی مهندسی شیمی خوارزمی
46 محمد حسین حاجی کاظم نیلی مهندسی کامپیوتر بین المللی قزوین
47 امیرحسین مفید مهنئسی کامپیوتر شاهد
48 احمد حاجی صادقی مهندسی مکانیک  علم و فرهنگ تهران
49 محسن رمضانی دامپزشکی اهواز
50 آرش احمدیان مهنئسی مکانیک  علم و فرهنگ تهران
51 محمد استادي مهندسی عمران  صدرا  تهران
52 محمدمعین حاجی حسینی حسابداری  علم و فرهنگ تهران
53 علی کریمی مهندسی پلیمر امیرکبیر(پردیس)
54 علیرضا آقاجانی مهندسی صنایع صنعتی قم
55 محمدسجاد طاهری حسابداری خاتم
56 محمدعماد شعبانی مهندسی صنایع  صدرا  تهران
57 پارسا رضایی مهندسی مواد بین المللی قزوین
58 علی خلج مهندسی کامپیوتر  صدرا  تهران
59 علی رحیمی مهندسی برق سمنان
60 محمدصادق میریوسفی مهندسی عمران  صدرا  تهران
61 امیرحسین محمودزاده مهندسی عمران تفرش
62 مهدی یار کیارستمی مهندسی مکانیک صنعتی اراک
63 محمدرضا ترابی خالدی مهنئسی عمران  صدرا  تهران
64 محمدحسین خوشه چین مهندسی کامپیوتر  صدرا  تهران
65 محسن خلیلی مهنئسی عمران تفرش
66 محمد حسین علیخانی مهندسی برق همدان
67 علی آذرافشار مهنئسی عمران ایوانکی
68 علیرضا ماکاراچی شهرسازی تهران جنوب
69 پیام قوی بیان مهنئسی معماری بروجرد
70 محمد حسین خورسند مهندسی صنایع تبریز
71 محمدحسین خرازی مقدم مهندسی کامپیوتر  صدرا  تهران
72 حسن عقیلی مهندسی فناوری اطلاعات ارشاد دماوند
73 علی رضا کاری زبان ایتالیایی تهران
74 امیرحسین هادیان مهندسی برق تفرش
75 مهدی حاجی علیزاده مهندسی کامپیوتر ارشاد دماوند
76 مهدي تاجيك روانشناسی رودهن
77 مهیار خباز مهندسی پزشکی آزاد تهران مرکزی

دانش آموختگان دوره 22، سال 1393

# نام رشته دانشگاه
01 روح الله پوروزیری مهندسی برق شریف
02 امیرحسین صالحی مهندسی برق شریف
03 محمدرضا کاظمی مهندسی عمران شریف
04 سید حامد رحمانی مهندسی برق تهران
05 محمد جواد گلستانی نژاد مهندسی مکانیک شریف
06 بهراد سعیدی مهندسی مکانیک شریف
07 علی صابری مهندسی عمران تهران
08 محمد شمسائی مهندسی عمران خواجه نصیر
09 محمدحسین سلیمی مهندسی عمران امیرکبیر
10 مهدی نیکبخت مهندسی عمران امیرکبیر
11 محمدحسین حیدری مهندسی عمران امیرکبیر
12 محمدامین بیطرفان دندانپزشکی علوم پزشکی قم
13 ایمان افرازیان مهندسی عمران علم وصنعت
14 میلاد تقی پور مهندسی برق خواجه نصیر
15 علیرضا محمدی حاتم مهندسی پلیمر امیرکبیر
16 مهدی کافی مهندسی کامپیوتر خواجه نصیر
17 فرشاد حسام فر مهندسی عمران خواجه نصیر
18 محسن گلابیان مهندسی برق خواجه نصیر
19 علی ملک محمدی مهندسی مکانیک خواجه نصیر
20 محسن حاجی موسی دندانپزشکی مجازی بهشتی
21 علیرضا تیغ بند مهندسی صنایع خواجه نصیر
22 محسن قوانلو مهندسی برق بهشتی
23 امیرحسین ابراهیمی مهندسی عمران بهشتی
24 امیرحسین امن زاده مهندسی عمران بهشتی
25 سیدامیرمهدی حاجی محمدی مهندسی عمران شاهد
26 محمدحسین خجسته مهندسی مکانیک صنعتی اصفهان
27 مصطفی لسانی مهندسی کامپیوتر صنعتی اصفهان
28 علی موسی رضا مهندسی مکانیک قزوین
29 حمیدرضا اکبری فیزیک امیرکبیر
30 شاهین صادقی مهندسی صنایع خوارزمی تهران
31 سیدعلی محمدی مهندسی صنایع صنعتی اصفهان
32 علی صرافی مهندسی عمران تبریز
33 محمد اکبری مهندسی عمران شاهد
34 علی ظاهری مهندسی عمران شاهد
35 محمد امین بختیار زاده مهندسی صنایع مشهد
36 امیر حسین پیروی نیا مهندسی عمران علم و فرهنگ
37 مهدی نصیری مهندسی برق شاهد
38 محمد امین حاجی سلطانی مهندسی شیمی تبریز
39 علی رضا سالار کیا مهندسی عمران سمنان
40 ادیب رحیمی مهندسی برق شاهد
41 علی رضا احدی مهندسی برق شاهد
42 محمد علی اهرابی مهندسی برق شاهد
43 سید عماد الدین سالک فرد مهندسی دریا امیر کبیر
44 ساسان اشرفی میکروبیولوژی تهران
45 ونداد صانعی نژاد فیزیک خواجه نصیر
46 علی رضا برهانی مهندسی کامپیوتر شاهد
47 مهدی زارع مهندسی مکانیک رشت
48 محمد علی مظفری مدیریت بازرگانی تهران
49 امیر رضا پاپیران مهندسی کامپیوتر شاهد
50 محمد مهدی خداخواه مهندسی عمران صنعتی قم
51 امیر حسین حاج محمد یزدی حسابداری علوم اقتصادی
52 سید محمد هاشمیان مهندسی صنایع تهران
53 علی طرزی مهندسی مکانیک کاشان
54 سعید اکبر ابادی مهندسی کامپیوتر علم و فرهنگ
55 امیر محمد کمال خوانی مهندسی برق علم و فرهنگ
56 سید محمد ناصر طباطبایی نیا مهندسی معماری قم
57 آرمان فتحعلیانی روانشناسی خوارزمی تهران
58 حسین شیخ علیان مهندسی مکانیک صنعتی قم
59 محمد حسین حاجی اسماعیلی مهندسی مکانیک سمنان
60 جویان باقری مهندسی مکانیکی قزوین
61 مهدی عسگری مهندسی معماری سمنان
62 علی رضا جوهری فر مدیریت بازرگانی علم و فرهنگ
63 امیر علی سعیدی مهندسی عمران تهران جنوب
64 امیر حسین ادریسی مهندسی کامپیوتر غیر انتفاعی دماوند
65 محمد جواد کفاشیان مهندسی عمران سمنان
66 مهراد خرمی مهندسی برق شاهرود
67 سجاد کاظمی مهندسی عمران سمنان
68 محمد نوید رحمتی مهندسی عمران گرمسار
69 سید امیر میر شمیرانی مهندسی عمران دامغان
70 سید محمد حسین میر شفیعی مهندسی صنایع تهران جنوب
71 علی رضا روزبهانی مهندسی عمران اراک
72 سید محمد حسن جوادیان ریاضی کاربردی شاهد
73 عرفان رسولی مهندسی عمران تهران غرب
74 محمد هادی فیض عسکری مهندسی مکانیک تهران جنوب
75 حمید رضا نوروزی مهندسی عمران قزوین
76 علیرضا حنیفی مهندسی معماری سنندج
77 امید خواجی مهندسی کامپیوتر دماوند
78 محمد ایمان حاجی حسینی مهندسی صنایع دماوند
79 طاها افشار مکاترونیک شریف مجازی
80 علیرضا محمدی حاتم مهندسی مدیریت پروژه پیام نور
81 علیرضا حاج محمد ابراهیم مهندسی کامپیوتر تهران جنوب
82 علیرضا رنجبر مهندسی مکانیک تهران جنوب

دانش آموختگان دوره 21، سال 1392

# نام رشته دانشگاه
01 حسین خلیلی مهندسی برق شریف
02 محمد رضا احمد نژاد مهندسی برق شریف
03 مهدی کریمی مهندسی برق شریف
04 محمد باقر ابریشم کار مهندسی عمران شریف
05 نوید فروغی مهندسی عمران تهران
06 حمید رضا احسانی مهندسی برق امیر کبیر
07 سید مجتبی نقبایی مهندسی عمران تهران
08 محمد مهدی مختاری مهندسی فناوری اطلاعات تهران
09 سید امیر حسین نیکو کلام مهندسی عمران امیر کبیر
10 شایان بادامه مهندسی عمران شریف
11 محمود محمدی مهندسی هوا فضا شریف
12 ایمان خاک خاک پزان مهندسی عمران علم وصنعت
13 سعید احمدی مهندسی عمران خواجه نصیر
14 رضا آوران مهندسی عمران خواجه نصیر
15 علی ملک زاده مهندسی پلیمر تهران
16 علی رضا بوذری مهندسی برق خواجه نصیر
17 جعفری مهندسی عمران خواجه نصیر
18 سید محمد سجاد کاظمی مهندسی عمران تهران
19 محمد فرهنگ مهندسی مکانیک شهید بهشتی
20 امیر حسین علاقه مندفر مهندسی مواد شریف
21 سید عرفان خادم نیا مهندسی صنایع خواجه نصیر
22 محمد رضا گیوه چیان مهندسی عمران شاهد
23 افشین یاوری مهندسی معماری تهران
24 مصطفی کرمی مهندسی برق شهید بهشتی
25 علی رویت مهندسی برق شریف
26 امیر حسام ناوه کش مهندسی مواد امیر کبیر
27 امید صدیقی مهندسی مواد علم وصنعت
28 سید محمد رضا صادقی مهندسی عمران شریف
29 وحید زهدی مهندسی صنایع خوارزمی
30 حسین گودرزی مهندسی مواد خواجه نصیر
31 کمیل بلوچی مهندسی صنایع خوارزمی
32 دانیال خوش بین مهندسی مکانیک سهند تبریز
33 سهند پیروی نیا مهندسی معماری یزد
34 امیر حسین محمودی مهندسی مواد صنعتی اصفهان
35 امیر محمد بیکیان مهندسی مکانیک زنحان
36 حامد خازنی مهندسی نساجی امیر کبیر
37 امیر حسین مشایخی فیزیک شهید بهشتی
38 محمد معین حجیری مهندسی کامپیوتر علم و فرهنگ
39 محمد مهدی رحیمی مهندسی برق علم و فرهنگ
40 پور یا منصوری مهندسی برق علم و فرهنگ
41 رسول نکویی مهندسی مکانیک امام خمینی قزوین
42 یاسر مرضی یان مهندسی عمران صنعتی قم
43 حمید رضا فائز مهندسی کامپیوتر علم و فرهنگ
44 بردیا جبارزاده مهندسی کامپیوتر علم و فرهنگ
45 آرمین آکنده مهندسی نساجی امیر کبیر
46 میلاد یزدان نژاد مهندسی معدن تهران
47 محمد حسین حاجی حسینی مهندسی عمران صدر المتالهین
48 مهدی وهابی مهندسی عمران تهران جنوب
49 محمد شکاری مهندسی معدن امیر کبیر
50 محمد محمدیان مهندسی برق تهران مرکزی
51 محمد صادق مدی مهندسی کامپیوتر بو علی سینا همدان
52 امید دولت کیا مدیریت دولتی علامه طباطبایی
53 محمد سعید انتظاری مهندسی معماری علم و فرهنگ
54 پویا ظاهری مهندسی شیمی خوارزمی
55 محمد صلاحی مهندسی مواد قم
56 امیر فرهمند مهندسی برق قم
57 محمد طاهری مهندسی عمران تهران
58 محمد هادی وصفی مهندسی معماری تهران جنوب
59 میلاد صلاحی مهندسی مواد سمنان
60 محمد شهابی مهندسی مکانیک سمنان
61 سعید کجوری مهندسی مواد صنعتی بابل
62 فرهاد اسمعیل نژاد مهندسی کامپیوتر صدر المتالهین
63 علیرضا یوسف زمانیان مهندسی صنایع ارشاد دماوند
64 سین ریسمانچی مهندسی مکانیک سمنان
65 نوید رعیت مهندسی کشاورزی تهران
66 احمد رضا محمد کریمی مهندسی برق شاهرود
67 علیرضا نیلی مهندسی فناوری اطلاعات تهران جنوب

دانش آموختگان دوره 20، سال 1391

# نام رشته دانشگاه
01 عليرضا محمدي دوست برق شريف
02 بهنام رحمتي كارگر مكانيك شريف
03 محمدسعيد محققي برق شريف
04 حامد زندي شاد برق تهران
05 حسين پيش بين مكانيك تهران
06 علي آبرودي كشاورزي تهران
07 محمدعلي تكلو نساجي اميركبير
08 محمدمهدي جزيني برق اميركبير
09 محمدرضا شجاعي موحد عمران اميركبير
10 سيدجواد موسوي مقدم عمران اميركبير
11 محمد قنبري صنايع اميركبير
12 سيدمحمدهادي قدسي پور معدن اميركبير
13 سيدمحمدجواد صادقي پليمر اميركبير
14 عباس مسجدي برق علم و صنعت
15 حميدرضا قاسمي برق علم و صنعت
16 معين كلاهدوزان صنايع خواجه نصير
17 بهنام طالاري پزشكي شهيدبهشتي
18 سيدمحمدزهير ديباج علوم اقتصادي شهيدبهشتي
19 حميدرضا فتح اله زاده برق شاهد
20 رضا حاجي عليزاده برق شاهد
21 محمدميلاد حسيني احمدي برق شاهد
22 علي رحيمي برق شاهد
23 محمد صالحي خو برق شاهد
24 امير شرقي عمران شاهد
25 محمد نوري برق عباسپور
26 حامد آصفي عمران عباسپور
27 محمدرضا كريمي مكانيك ش رجايي
28 سيدعليرضا محلاتي مكانيك ش رجايي
29 كوروش محمدكريمي عمران خوارزمي
30 محمدحسن نيك بين فيزيك مهندسي خوارزمي
31 حميدرضا شاكر اردكاني عمران صدرالمتالهين
32 سجاد رضائيان مديريت بازرگاني صدرالمتالهين
33 علی رضا تباکویی عمران غیر انتفاعی ایوانکی
34 احسان فرشته مکانیک سمنان
35 محمد صادق حکاک زاده عمران سمنان
36 حسین شهنی برق سمنان
37 محمد حسین خالقی عمران شاهرود
38 آیدین میرزایی کامپیوتر کاشان
39 سعید افتخار نژاد مکانیک بابل
40 سید جواد قدس حسینی صنایع اراک
41 محمدت جواد قطان عمران صنعتی قم
42 سید پوریا کسایی زادگان عمران تفرش
43 حسین قادری فناوری اطلاعات ارشاد دماوند
44 سینا مشیری فناوری اطلاعات ارشاد دماوند
45 سید محمد رضا علوی عمران غیر انتفاعی بابل
46 احسان اکبری مدیریت مالی نور طوبی تهران
47 میثم زهری مهندسی صنایع تهران جنوب
48 علی رضا مسعودی مهندسی هوا فضا علوم تحقیقات

دانش آموختگان دوره 19، سال 1390

# نام رشته دانشگاه
01 مهرداد فضلی مهندسی مکانیک صنعتی شریف
02 امید آرامون مهندسی عمران صنعتی شریف
03 فرداد پوران مهندسی صنایع صنعتی شریف
04 مهدی بهرامپوری مهندسی عمران صنعتی شریف
05 محمد مهدی ترکاشوند فیزیک صنعتی شریف
06 محمد محمد شیرازی ریاضی کاربردی صنعتی شریف
07 محمد مهدی شادمهر مهندسی برق تهران
08 سهیل اسکندری مهندسی عمران تهران
09 فرهاد حاتمی مهندسی عمران تهران
10 سید محمد صادق نقیبی مهندسی مکانیک تهران
11 فرید شهنواز مهندسی عمران تهران
12 محمدرضا پاشا محمدنوری مهندسی فناوری اطلاعات تهران
13 محسن سعیدی مهندسی فناوری اطلاعات تهران
14 حمید مشتاقی مهندسی کشاورزی تهران
15 محمد علی زندی نظامی مهندسی کشاورزی تهران
16 وحید هاشمی مهندسی کشاورزی تهران
17 سجاد طاهری مهندسی عمران امیرکبیر
18 امیرحسین ناطقی مهندسی کامپیوتر امیرکبیر
19 سید نوید میرنوری مهندسی کامپیوتر امیرکبیر
20 علی زهاوی مهندسی هوا فضا امیرکبیر
21 مهدی پورنیا مهندسی پزشکی امیرکبیر
22 امیدر محمد شجاعی مهندسی پلیمر امیرکبیر
23 علیرضا جهانگیرزاده مهندسی نساجی امیرکبیر
24 محمدعماد غفوری مهندسی معدن امیرکبیر
25 علی خلیلی سامانی ریاضی کاربردی امیرکبیر
26 سید علی حسینی فر مهندسی مکانیک علم و صنعت
27 رضا کریم زاده مهندسی مکانیک علم و صنعت
28 علی محمد شیرازی مهندسی معماری علم و صنعت
29 عرفان قناد توکلی مهندسی کامپیوتر علم و صنعت
30 محمدسعید ممتازنیا مهندسی شیمی علم و صنعت
31 حمید دی دری مهندسی برق خواجه نصیر
32 داود سیر مهندسی برق خواجه نصیر
33 میلاد زمانی مهندسی هوا فضا خواجه نصیر
34 محمد آل اسحاق مهندسی هوا فضا خواجه نصیر
35 محمد سجاد حق شناس ریاضی کاربردی خواجه نصیر
36 حمید انصاری پور مهندسی صنایع خواجه نصیر- مجازی
37 محمد حسین میری مداح مهندسی صنایع خواجه نصیر- مجازی
38 علی رستمی مهندسی کامپیوتر خواجه نصیر- مجازی
39 امیرحسین شکوری مهندسی معماری شهید بهشتی
40 امیر حسین نجمی حسابداری شهید بهشتی
41 میثم نوروزی خوش مهندسی عمران عباسپور
42 شهاب آزادی مهندسی عمران عباسپور
43 ایمان اسدی مهندسی مکانیک عباسپور
44 آرش درخشانی مهندسی برق عباسپور
45 میلاد زهری مهندسی برق عباسپور
46 مصطفی علائی مهندسی عمران عباسپور
47 محمد علی زرین راد مهندسی علمی کاربردی عمران عباسپور
48 شهاب الدین غروی مهندسی کامپیوتر شاهد
49 محمدسلمان منصوری مهندسی کامپیوتر شاهد
50 سید محسن طه حسینی فیزیک شاهد
51 محمد مهدی اشتری مهندسی کامپیوتر رجایی
52 محسن غلامشاهی مهندسی کامپیوتر رجایی
53 محمد سعید حاجی میرزاعلی مدیریت بازرکانی علامه طباطبایی
54 رضا خوشبین مدیریت بازرگانی علامه طباطبایی(نیمه حضوری)
55 امیر مسعود روحانی نیا مدیریت امور بانکی علوم اقتصادی
56 محمد حسین مقدم مدیریت حمل و نقل علوم اقتصادی
57 سید محمدرضا جباری مهندسی معماری سوره تهران
58 محمد حسینعلی علوم سیاسی امام صادق (ع)
59 امیر مجتبی راحت ریاضی کاربردی شاهد
60 مقداد دل شاد فیزیک تربیت معلم
61 مهرداد محمد حسینی لالانی مدیریت بازرگانی غیرانتفاعی صدرالمتالهین
62 محمد حبیب نزاد مهندسی کامپیوتر صنعتی قم
63 علی فخار مهندسی پلیمر صنعتی قم
64 شاهین نجمی مهندسی عمران صنعتی قم
65 محمد ربوبی مهندسی معماری صنعتی قم
66 محمدتقی کاظمی راز مهندسی کامپیوتر صنعتی قم
67 امیر حسین صفایی مهندسی کامپیوتر سمنان
68 شایان واحدی مهندسی فناوری اطلاعات شاهرود
69 علیرضا مینایی تهرانی مهندسی پزشکی پیام نور تهران
70 پویان شالبافان مهندسی کامپیوتر رشت
71 امیر حسین حسینیان مهندسی معماری تربیت معلم سبزوار
72 محمد علی طلایه آمار و سنجش آموزش غیر انتفاعی سازمان سنجش
73 مجید تقی پور مهندسی عمران غیرانتفاعی ایوانکی
74 مصطفی خواجه افضلی مهندسی فناوری اطلاعات غیرانتفاعی ایوانکی
75 حمیدرضا جعفر نژاد مهندسی فناوری اطلاعات غیرانتفاعی ایوانکی
76 امیر حسن شهاب لواسانی مهندسی فناوری اطلاعات غیرانتفاعی ایوانکی
77 محسن علی توتونچی مهندسی برق پیام نور تهران
78 محمدحسین خاتمی مهندسی شیمی پیام نور تهران
79 محمد حسین یونسیان مهندسی برق غیرانتفاعی قم
80 فرید خدامی کاردانی معماری غیرانتفاعی گرمسار

دانش آموختگان دوره 18، سال 1389

# نام رشته دانشگاه
01 عباس کریمی مهندسی برق صنعتی شریف
02 امیرعباس سپهری مهندسی برق صنعتی شریف
03 حمیدرضا تقوایی مهندسی عمران صنعتی شریف
04 رضا دریایی مهندسی عمران صنعتی شریف
05 علیرضا جویبار مهندسی شیمی صنعتی شریف
06 محمدصادق شعرباف مهندسی مواد صنعتی شریف
07 سیدحسین مرتضوی مهندسی مواد صنعتی شریف
08 سیدامین حبیبی مهندسی برق تهران
09 محسن بیکعلی مهندسی برق تهران
10 محمدعلی عبادیانی مهندسی مکانیک تهران
11 حامد خسروآبادی مهندسی عمران تهران
12 سیدبهزاد حسین زاده مهندسی نفت تهران
13 حمید مهاجرانی مهندسی شیمی تهران
14 ثارالله همتایی مهندسی مواد تهران
15 محمدامین غیورمینایی مهندسی کشاورزی تهران
16 ایمان خانی جزنی علوم کامپیوتر تهران
17 محمدسجاد زارع میرک مهندسی برق امیرکبیر
18 امیر گل پیرا مهندسی عمران امیرکبیر
19 سامان اسکندری مهندسی کامپیوتر امیرکبیر
20 محمدمهدی محبی مهندسی فناوری اطلاعات امیرکبیر
21 محمدنوید جدیدیان ریاضی کاربردی امیرکبیر
22 علی اکبر نجاتی امیری مهندسی برق علم و صنعت
23 شهریار فرزادی مقدم مهندسی عمران علم و صنعت
24 فرشاد عبداللهی دهکی مهندسی کامپیوتر علم و صنعت
25 امیر اکبری مهندسی مواد علم و صنعت
26 سید ایمان حبیبی مهندسی برق خواجه نصیر
27 حسین کلانترنیستانکی مهندسی مکانیک خواجه نصیر
28 آرین پارسانیا مهندسی کامپیوتر خواجه نصیر
29 مجید عبدالحسینی مهندسی کامپیوتر خواجه نصیر
30 آرش بقایی ریاضی کاربردی خواجه نصیر
31 مسعود فراهانی مهندسی برق شهید بهشتی
32 حمید ملک زاده مهندسی برق شهید بهشتی
33 جمشید دژآگاه مهندسی معماری شهید بهشتی
34 محمد نیکوپور مدیریت مالی شهید بهشتی
35 مهدی داودیان مهندسی کامپیوتر علم و فرهنگ
36 علی فروزان نژاد مهندسی برق شاهد
37 محمدمهدی لبانی مطلق مهندسی برق شاهد
38 مصطفی جعفری مهندسی برق شاهد
39 سعید احسانی مهندسی برق شاهد
40 علی شهیدی صادقی مهندسی برق شاهد
41 محمد اسعدنیا مهندسی برق شاهد
42 محمد دیدری خمسه مهندسی عمران شاهد
43 رضا پهلوان مهندسی عمران شاهد
44 سعید موحدنسب مهندسی عمران شاهد
45 حسین بالازاده مدیریت بازرگانی شاهد
46 محمدرضا سپنجی مدیریت بازرگانی شاهد
47 وحید ابراهیمی مهندسی عمران تربیت معلم
48 محمدرضا جعفری مهندسی کامپیوتر تربیت معلم
49 محمد وفائی علمی کاربردی مهندسی عمران شهید عباسپور
50 محمدحسن ابریشمی مهندسی کامپیوتر شهید رجایی
51 امیرحسین علائی مدیریت مالی علوم اقتصادی
52 محسن رمضانی مهندسی مکانیک سمنان
53 علیرضا میرزائی فرد مهندسی عمران سمنان
54 سیدعلیرضا هزاوه مهندسی کامپیوتر سمنان
55 امیررضا دره باغی مهندسی برق صنعتی قم
56 امیرحسنی نژاد مهندسی عمران صنعتی قم
57 سیدحسین قائم مقامی مهندسی کامپیوتر صنعتی قم
58 محمدمجتبی عصار گل مهندسی برق مشهد
59 صادق هاشمی مهندسی عمران صدرالمتالهین
60 هاتف غلامی مهندسی عمران صدرالمتالهین
61 سجاد خانیان مهندسی برق آزاد تفرش
62 علیرضا حیاتی بهار مهندسی معماری آزاد تهران غرب
63 محمدوحید دستمالچی مهندسی عمران آزاد رودهن
64 محمدحسین وفائی صدر مهندسی برق آزاد دماوند
65 امین صافی مهندسی عمران آزاد دماوند
66 سیدمحمدعلی سبط الشیخ مهندسی عمران آزاد تهران مرکزی

دانش آموختگان دوره 17، سال 1388

# نام رشته دانشگاه
01 امین سراج مهندسی برق صنعتی شریف
02 محمد محققی مهندسی برق صنعتی شریف
03 سعید مقدم مهندسی برق صنعتی شریف
04 محمدمهدی خلیلی مهندسی برق صنعتی شریف
05 سیدمهدی قریشی مهندسی برق صنعتی شریف
06 بهنام حیدری عراقی مهندسی فناوری اطلاعات صنعتی شریف
07 مجید قادری مهندسی عمران صنعتی شریف
08 علی شرکت توسلی مهندسی عمران صنعتی شریف
09 پیمان امینی مطلق مهندسی عمران صنعتی شریف
10 رضا علاقمند مهندسی مواد صنعتی شریف
11 حامد باغ شیخی مهندسی برق تهران
12 سهیل یاسینی مهندسی برق تهران
13 شاهین شفیعی نیک مهندسی مکانیک تهران
14 محمدحامد مجیری مهندسی مکانیک تهران
15 پیام حیدری مهندسی عمران تهران
16 علی اکبر عادلیان مهندسی عمران تهران
17 پیمان شوقانی مهندسی فناوری اطلاعات تهران
18 سجاد محمودی مهندسی نفت تهران
19 مهدی رزاقی مهندسی مواد تهران
20 سیدمحمدعلی عظیمی فیزیک تهران
21 محمد نیک نژاد مهندسی معدن تهران
22 محمدحسین باقری آمار تهران
23 آرش حسنی نژاد مدیریت دولتی تهران
24 محمدصادق زمانی مهندسی کشاورزی تهران
25 سید امین مجتبوی مهندسی کشاورزی تهران
26 امیرناصر سعیدالذاکرین مهندسی کشاورزی تهران
27 سیدرضا کاظمی مهندسی پلیمر امیرکبیر
28 مجتبی بایرامی مهندسی مواد امیرکبیر
29 صادق خندق آبادی مهندسی دریا امیرکبیر
30 اشکان بقایی مهندسی نساجی امیرکبیر
31 هادی ربیعیان مهندسی برق علم و صنعت
32 سید روح الله قاسمی مهندسی برق علم و صنعت
33 محمد غیاثیان مهندسی برق علم و صنعت
34 احمد متشکر آرانی مهندسی برق علم و صنعت
35 احمد اعظمی مهندسی مکانیک علم و صنعت
36 محمدرضا غلامشاهی مهندسی عمران علم و صنعت
37 محمد صدقی مهندسی عمران علم و صنعت
38 میثم عبدی مهندسی عمران علم و صنعت
39 حسین رحمتی زاده مهندسی کامپیوتر علم و صنعت
40 رضا کاکاوند مهندسی شیمی علم و صنعت
41 حسام الدین بشیری مهندسی شیمی علم و صنعت
42 وحید سرافرازی مهندسی ماشین های ریلی علم و صنعت
43 آیدین دولت آبادی مهندسی صنایع علم و صنعت (مجازی)
44 علی حسن نژاد مقدم مهندسی مکانیک خواجه نصیر
45 محمد بشیری مهندسی مکانیک خواجه نصیر
46 شایان پروانه مهندسی عمران خواجه نصیر
47 عرفان عطارزاده مهندسی کامپیوتر خواجه نصیر
48 محمد قریشی مهندسی عمران علم و فرهنگ تهران
49 روح الله محمدی مهندسی عمران علم و فرهنگ تهران
50 محمدرضا اسماعیلی معماری داخلی علم و فرهنگ تهران
51 علی اردیبهشت مهندسی برق شاهد
52 محمد مهدی زندی شاد مهندسی برق شاهد
53 محمد رسول زاده مهندسی برق شاهد
54 مهدی آقاموسی طهرانی مهندسی عمران شاهد
55 محسن نیکبخت مهندسی عمران شاهد
56 شهاب الدین بستانچی مهندسی کامپیوتر شاهد
57 حسین افشین جم ریاضی شاهد
58 علی اسفندیاری آمار علامه طباطبایی
59 محمد حسین اف کفاش حسابداری علوم اقتصاد تهران
60 محمدمهدی ذوقی فرد علمی کاربردی مهندسی عمران عباسپور تهران
61 سهیل صالحی مبارکه مهندسی کامپیوتر صنعتی اصفهان
62 معین غلامی مدیریت بازرگانی اصفهان
63 محمدرضا روزبهانی مهندسی عمران بوعلی سینا همدان
64 حسام الدین عطائیان مهندسی عمران سمنان
65 میلاد امرالهی مهندسی کامپیوتر سمنان
66 سیدمحمد پیغمبری مهندسی عمران ارومیه
67 حسین آقایی مهندسی شیمی تبریز
68 پوریا رستمی مهندسی شیمی رازی کرمانشاه
69 علی پارساپور مهندسی عمران غیرانتفاعی کرمان
70 علیرضا رهبر مدیریت جهان گردی پیام نور تهران
71 محمدحسین اجاقی مدیریت صنعتی پیام نور تهران
72 سعید مقدم فیزیک پیام نور تهران
73 محمدرضا مظفری مهندسی کامپیوتر پیام نور گرمسار
74 روح الله مفید ریاضی شاهد
75 علیرضا سمیعی برق شاهد

دانش آموختگان دوره 16، سال 1387

# نام رشته دانشگاه
01 احمد صادقی مهندسی برق صنعتی شریف
02 سعید امیری مهندسی مکانیک صنعتی شریف
03 محمد بهجتی مهندسی مکانیک صنعتی شریف
04 محمدرضا لوائی مهندسی مکانیک صنعتی شریف
05 علیرضا کرمی مهندسی مکانیک صنعتی شریف
06 افشین فلاحی مهندسی عمران صنعتی شریف
07 مرتضی شیخ سفلی مهندسی برق تهران
08 سیدمجتبی میرهاشمی مهندسی مکانیک تهران
09 رامین اکبری مهندسی عمران تهران
10 امیر مهدوی مهندسی عمران تهران
11 جهانگیر شرقی مهندسی عمران تهران
12 سیدعلی مدنی مهندسی عمران تهران
13 مسعود صفروند مهندسی فناوری اطلاعات تهران
14 محمدرضا کلاتیانی مهندسی فناوری اطلاعات تهران
15 محمدحسین رضابیک مهندسی کشاورزی-مکانیک کشاورزی تهران
16 امین کردی مهندسی عمران امیرکبیر
17 سعید یوسف مهندسی عمران امیرکبیر
18 سیدایمان پورامامی مهندسی کامپیوتر امیرکبیر
19 محمدعلی ملکی مهندسی فناوری اطلاعات امیرکبیر
20 مجید رفیعی پارسا مهندسی پلیمر امیرکبیر
21 علی صراف کیا مهندسی پلیمر امیرکبیر
22 وحید طریقی مهندسی پلیمر امیرکبیر
23 سید علی نقبایی مهندسی مواد امیرکبیر
24 محسن فرهمند مهندسی مواد امیرکبیر
25 امیر رئیسی مهندسی برق علم و صنعت
26 مصطفی زندی مهندسی مکانیک علم و صنعت
27 حمید علی رضوانی مهندسی مکانیک علم و صنعت
28 مهدی پروین آشتیانی مهندسی عمران علم و صنعت
29 علیرضا روحانی نیا مهندسی معماری علم و صنعت
30 حامد دارابی مهندسی حمل و نقل ریلی علم و صنعت
31 محسن شایسته مهندسی هوافضا خواجه نصیر
32 علی تارمیغ مهندسی عمران خواجه نصیر
33 ایمان مسعودی مهندسی صنایع خواجه نصیر
34 محمدحسام کلانتری مهندسی کامپیوتر خواجه نصیر
35 علی حاتمی مهندسی فناوری اطلاعات(مجازی) خواجه نصیر
36 سیدمحمدرضا تاج زاده مهندسی فناوری اطلاعات(مجازی) خواجه نصیر
37 عبدالحسین اسماعیل زاده مهندسی برق شاهد
38 محمدجواد محمدحسینی مهندسی برق شاهد
39 محمدرضا مشک افشان مهندسی کامپیوتر شاهد
40 حسین جوزی زاده مهندسی برق امام حسین علیه السلام
41 امیرحسین حسین مهندسی مکانیک امام حسین علیه السلام
42 محمدحسین حقیقی مهندسی عمران امام حسین علیه السلام
43 سیدعلی هاشمی مهندسی صنایع امام حسین علیه السلام
44 سجاد شاه میرزایی مهندسی کامپیوتر امام حسین علیه السلام
45 محمدجواد کریمی مهندسی کامپیوتر تربیت معلم تهران
46 فرید اخوان مدیریت دولتی شهید بهشتی
47 محمدحسین محمدی علوم اقتصادی شهید بهشتی
48 محمود فضائلی حسابداری دانشکده علوم اقتصادی
49 نوید سیروس کبیری حسابداری دانشکده علوم اقتصادی
50 شایان عبدالرحیمی مهندسی برق مالک اشتر
51 محمدحسن قاسمی مهندسی عمران صدرالمتالهین
52 عیسی صدیقی مهندسی علمی کاربردی عمران عباسپور
53 مهدی راد مهندسی کاربردی عمران عباسپور
54 کامران جانقربان مهندسی شیمی صنعت نفت
55 عرفان بلخاری مهندسی مکانیک سمنان
56 علی کاظم زاده مهندسی مواد امام خمینی قزوین
57 مرتضی مدنی مهندسی عمران تفرش
58 علیرضا بهروش مهندسی عمران ملایر
59 سپهر بامدادنیا مهندسی عمران شهید باهنر کرمان
60 محمدرضا هاشمی طاهری مهندسی فناوری اطلاعات زنجان(غیرانتفاعی)
61 سیدمحمدمهدی گرامی کاردانی کامپیوتر بهشهر(غیرانتفاعی)
62 محمد قرائی مهندسی کامپیوتر نرم افزار تهران مرکز(آزاد)
63 محمدجواد یاریگرروش مهندسی نفت علوم و تحقیقات تهران(آزاد)

دانش آموختگان دوره 15، سال 1386

# نام رشته دانشگاه
01 حمیدرضا پورندیم مهندسی برق صنعتی شریف
02 امیرصادق روشن ضمیر مهندسی برق صنعتی شریف
03 مصطفی پایینی مهندسی عمران صنعتی شریف
04 مجتبی رضائی مهندسی عمران صنعتی شریف
05 محمد علی پناهی مهندسی مواد صنعتی شریف
06 نوید شفیع آبادی مهندسی شیمی صنعتی شریف
07 پویا مهران نیا مهندسی برق تهران
08 سید محمدایمان گوهری مهندسی مکانیک تهران
09 حمیدرضا امامی پور مهندسی مکانیک تهران
10 علیرضا قاسمی مهندسی مکانیک تهران
11 نیما بهرامی مهندسی عمران تهران
12 سیدامیر حکیم مهندسی عمران تهران
13 سیداحسان سلامتی طباء مهندسی کاممپیوتر تهران
14 علیرضا صادقی النجق علوم کامپیوتر تهران
15 عبدالله شادبهر مدیریت مالی تهران
16 امیر شادخو مدیریت مالی تهران
17 علیرضا صادقی مهندسی کشاورزی تهران
18 مهدی صامعی علوم اقتصادی تهران
19 علیرضا رضائیان علوم اقتصادی تهران
20 مرتضی جلیلی فر فیزیک امیرکبیر
21 احسان کثیرالولد مهندسی معدن اکتشاف امیرکبیر
22 محمدمجید جلالی مهندسی برق علم و صنعت
23 حامدرضا اورعی مهندسی عمران علم و صنعت
24 حسام الدین محمدیان مهندسی کامپیوتر علم و صنعت
25 سینا صالحی مهندسی کامپیوتر علم و صنعت
26 حسین ریاحی نژاد مهندسی مواد علم و صنعت
27 علی اصغر شیدائیان مهندسی برق خواجه نصیر
28 روح الله محمدجانی مهندسی مکانیک خواجه نصیر
29 سعید عسگری مهندسی مکانیک خواجه نصیر
30 روح الله محمدقاسمی مهندسی مکانیک خواجه نصیر
31 علی نیک نژاد مهندسی کامپیوتر سخت افزار خواجه نصیر
32 علی جمالی نیشابوری مدیریت مالی علوم اقتصادی
33 محمدجواد اکبری مهندسی فناوری اطلاعات(IT )(الکترونیکی) خواجه نصیر
34 محمد لطیفی مهندسی فناوری اطلاعات(IT )(الکترونیکی) خواجه نصیر
35 سروش شکوئی پور علوم کامپیوتر شهید بهشتی
36 شاهین محمدی مهندسی کامپیوتر نرم افزار شهید بهشتی
37 مصطفی رحیمی ریاضی محض شهید بهشتی
38 مصطفی کاظمی مجرد مدیریت صنعتی علامه طباطبائی
39 سعید ورمزیار مدیریت بیمه علامه طباطبائی
40 فرهاد آفریده آمار علامه طباطبائی
41 عبدالوحید صفری علوم اقتصادی علامه طباطبائی(شبانه)
42 سید محمد عاشق مهندسی صنایع ایمنی وزارت کار تهران
43 سهیل قراتپه مهندسی مکانیک صنعتی اصفهان
44 هادی منصوبی مهندسی شیمی صنعتی اصفهان
45 احمد لنگرودی مهندسی مکانیک جامدات تبریز
46 امیر غلامحسین طهرانی مهندسی مکانیک جامدات سمنان
47 علیرضا مسگری مهندسی کامپیوتر نرم افزار قزوین
48 محمدرضا حمیدی فراهانی مهندسی مواد قزوین
49 علی افراشته مهندسی مواد سرامیک قزوین
50 علی اکبر پاینده داری نژاد مهندسی کامپیوتر نرم افزار مشهد
51 محمدامین بداغی مهندسی عمران رشت
52 سجاد افتکاری مهندسی عمران بجنورد
53 مهدی راویشی مهندسی عمران صنعتی شاهرود(شبانه)
54 فؤاد اکبری مهندسی شیمی غذایی کرمانشاه(شبانه)
55 محمد میان رودی علوم کامپیوتر بابلسر(شبانه)
56 اشکان اکبر شریفی مهندسی صنایع تولید بابل(غیرانتفاعی )
57 محمد امین شالچی مهندسی عمران صدرالمتالهین تهران(غیرانتفاعی )
58 علی محمدعلی مدی مهندسی کامپیوتر نرم افزار علم و فرهنگ تهران(غیرانتفاعی )
59 رضا نادری نژاد مهندسی صنایع تولید فولاد اصفهان(غیرانتفاعی )
60 حمیدرضا قوانلو علوم کامپیوتر شیخ بهایی اصفهان(غیرانتفاعی )
61 سید احمدرضا جعفریه مهندسی صنایع تحلیل ارشاد دماوند(غیرانتفاعی )
62 پویا مجتهدی مهندسی کامپیوتر نرم افزار طبرستان چالوس(غیرانتفاعی )
63 محسن مقدم علوم کامپیوتر جهاددانشگاهی یزد(غیرانتفاعی )
64 سعید مظلوم جهرمی مهندسی صنایع پیام نور تهران
65 محمدصادق سلیمی آشتیانی مهندسی کشاورزی اقتصاد پیام نور کرج

دانش آموختگان دوره 14، سال 1385

# نام رشته دانشگاه
01 حسین خاک پور مهندسی مکانیک صنعتی شریف
02 محمدعلی کریمی مهندسی کامپیوتر صنعتی شریف
03 شاهین قره باغی مهندسی کامپیوتر صنعتی شریف
04 محمد مهدی اورعی مهندسی فناوری اطلاعات صنعتی شریف
05 علیرضا محسنی مهندسی صنایع صنعتی شریف
06 محمدحسین فضل خانی مهندسی هوافضا صنعتی شریف
07 مهیار فاضلی مهندسی مواد صنعتی شریف
08 محسن کلانترنیستانکی فیزیک صنعتی شریف
09 محمد ثقفی مهندسی برق تهران
10 محمدرضا کاویانی مهندسی عمران تهران
11 محمدرضا خدادادزاده خالدی مهندسی عمران تهران
12 امیرحسین روحانی نیا مهندسی مواد تهران
13 سید حسین سیدوکیلی مهندسی کشاورزی تهران
14 حمید دفتری منش مهندسی معدن تهران
15 سپهر لرستانی فیزیک تهران
16 محمدحسین حقیقی مدیریت مالی تهران
17 محمدصادق اسماعیلی مدیریت صنعتی تهران
18 احمد چرک چی حسابداری تهران
19 حسین کرمی مهندسی برق امیرکبیر
20 مهرشاد کافی مهندسی برق امیرکبیر
21 بهنام رضائیان مقدم مهندسی عمران امیرکبیر
22 محمدامین کیانی مهندسی عمران امیرکبیر
23 مجتبی جندقیان مهندسی عمران امیرکبیر
24 امیرابراهیم اخیانی مهندسی صنایع امیرکبیر
25 بهزاد اسماعیلی فر مهندسی شیمی امیرکبیر
26 سید علی سیدحسین مهندسی دریا امیرکبیر
27 محمدرضا مدی پور مهندسی برق علم و صنعت
28 محمد کریم زاده مهندسی برق علم و صنعت
29 محمدرضا منتظری هدش مهندسی مکانیک علم و صنعت
30 امیرفرشید منصوری مهندسی عمران علم و صنعت(واحد اراک)
31 میثم کریمی مهندسی صنایع علم و صنعت
32 حسین نعمتی مهندسی مواد علم و صنعت
33 آرش حقی مهندسی معدن علم و صنعت(واحد اراک)
34 علیرضا وفائی صدر فیزیک علم و صنعت
35 مهدی کبیری شیمی علم و صنعت
36 علی برزگر مهندسی برق خواجه نصیر
37 ژوبین عباس نژاد مهندسی برق خواجه نصیر
38 امیر طاهرین مهندسی مکانیک خواجه نصیر
39 میلاد کرجانی مهندسی کامپیوتر شهید بهشتی
40 مهیار کریمی مهندسی برق شاهد
41 علیرضا درزی اسلام مهندسی صنایع جهاد دانشگاهی تهران(علم و فرهنگ)
42 علیرضا پورعلی زاده مهندسی نساجی صنعتی اصفهان
43 حامد عمده غیاثی مهندسی کامپیوتر تبریز
44 محمدعلی طریقت مهندسی صنایع مشهد
45 پیمان عبادی مهندسی مکانیک سمنان(شبانه)
46 هادی ادب مهندسی عمران سمنان
47 علی حسنی نژاد مهندسی عمران سمنان
48 محمدمعین اکبر نژاد مهندسی معماری کاشان(شبانه)
49 علی پسران قادر مهندسی کامپیوتر کاشان
50 امین صفائی مهندسی مکانیک همدان
51 سید محسن میرزایی مهندسی عمران بابل
52 مجتبی وارسته مهندسی عمران بابل
53 محمدجواد رشیدی مهندسی عمران قم
54 علیرضا واعظ دلیلی علوم کامیوتر قم
55 محمد علی شجاعی جوشقانی مهندسی شیمی اصفهان
56 امین محمودی مدیریت بازرگانی آمل
57 احسان عامری مهندسی عمران زنجان
58 حمیدرضا کمال پور مهندسی فناوری اطلاعات زنجان
59 حسین سلمانی مهندسی برق خرم آباد
60 محمدرضا رنگی طهرانی مهندسی صنایع آزاد تهران
61 محمدحسین معصومی پور مهندسی کامپیوتر سخت افزار آزاد کاشان
62 ظهیرالدین جعفری مهندسی پزشکی آزاد قزوین
63 محمد قاسم علوم اقتصادی آزاد اراک
64 سید علی دانش مهندسی مواد آزاد کرج
65 علیرضا قدیمی علوم کامپیوتر تربیت معلم تهران

دانش آموختگان دوره 13، سال 1384

# نام رشته دانشگاه
01 مهران ابراهيمي مهندسي مكانيك صنعتي شريف
02 امين آرامون مهندسي عمران صنعتي شريف
03 وحيد اصيلي مهندسي شيمي صنعتي شريف
04 حميدرضا تيناي تهراني مهندسي مواد صنعتي شريف
05 مهدي مظاهري مهندسي برق تهران
06 سعيد ملكي مهندسي مكانيك تهران
07 مصطفي فروزان مهر مهندسي مكانيك تهران
08 سهيل عليدوستي مهندسي مكانيك تهران
09 محمدعلي كياني مهندسي عمران تهران
10 اميرسعيد خلقتي مهندسي عمران تهران
11 سهند رفيعي مهندسي عمران تهران
12 محمدعلي فردباستاني مهندسي كامپيوتر تهران
13 مصطفي علي اكبر علوم كامپيوتر تهران
14 بهزاد تهراني وفا مهندسي شيمي تهران
15 بهداد پوران مهندسي شيمي تهران
16 ايمان شريفي مهندسي برق اميركبير
17 محمد حسين انتظاري مهندسي برق اميركبير
18 سينا بهرامي مهندسي مكانيك اميركبير
19 عباس معيا مهندسي مكانيك اميركبير
20 مجيد پيرعلي همداني مهندسي پليمر اميركبير
21 سعيد غفوري ورزنه مهندسي دريا اميركبير
22 اسماعيل پيش بين مهندسي نساجي اميركبير
23 حسام الدين شريفي مهندسي معدن اميركبير
24 حسين مهرياري ليما مهندسي برق علم و صنعت
25 سيد ابوالحسن ميرخليلي مهندسي مكانيك علم و صنعت
26 حميد هنردوست مهندسي عمران علم و صنعت
27 عليرضا هويدي اردستاني مهندسي صنايع علم و صنعت (بهشهر)
28 حامد محمدي مهندسي شيمي علم و صنعت
29 حميد شهرابي فراهاني مهندسي مواد علم و صنعت
30 بهزاد نوري مهندسي عمران خواجه نصير
31 سجاد طاهري تنجاني مهندسي كامپيوتر شهيدبهشتي
32 محمدحسين ضيائي علوم اقتصادي علامه طباطبايي
33 مجتبي صراحي نوبر مهندسي برق امام حسين (ع)
34 مهدي گل پرور مهندسي مكانيك امام حسين (ع)
35 سيدعليرضا شعبان زاده تكيه مهندسي عمران امام حسين (ع)
36 علي موحدي مهندسي صنايع امام حسين (ع)
37 مصطفي پاليزواني مديريت صنعتي امام حسين (ع)
38 احمدرضا رضايي تهراني رياضي امام حسين (ع)
39 محمدعلي لباني مطلق مهندسي برق شاهد
40 محمدرضا مطبوعي نژاد مهندسي كامپيوتر جهاددانشگاهي تهران
41 فراز اكبري مهندسي عمران صنعتي اصفهان
42 احسان كريمي مهندسي نساجي صنعتي اصفهان
43 احسان مارالاني تبريزي مهندسي عمران قزوين
44 فرهاد اخوان ليمودهي مهندسي معدن قزوين
45 محمدعلي صافي مهندسي عمران مشهد
46 علي امن پور مهندسي مواد سمنان
47 امين قربان زاده مهندسي مكانيك كاشان
48 علي غلامي جمكراني حسابداري پيام نور كرج
49 رضا مفتاحي مهندسي عمران كرمانشاه
50 امين مهدي زاده تورزن مهندسي برق شاهرود
51 محمد آخوندي مهندسي مكانيك شاهرود
52 وحيد ذاكري آشتياني مهندسي مكانيك شاهرود
53 سيد حسام موسوي فيزيك شاهرود
54 حسين اژدري مهندسي برق يزد
55 حبيب اله باتمان غليچ مهندسي مكانيك اروميه
56 محمدعلي ترابنده مديريت صنعتي قم
57 حميدرضا وطن پرست مهندسي عمران رفسنجان
58 سيدمحمد صالح خردمند مهندسي برق آزاد (شهرری)
59 محسن اميني مهندسي مكانيك آزاد (تهران)
60 اميرحسين مهدي پور كلوزري مهندسي عمران آزاد (تهران)
61 حسين آقاكثيري مهندسي صنايع آزاد‌تهران
62 رضا فضائلي مهندسي صنايع آزاد‌تهران
63 علي غفاري خسروشاهي مهندسي نساجي آزاد‌تهران
64 سيدعلي ميرابراهيم رياضي آزاد‌تهران
65 حسام حاتمی مهندسی کامپیوتر پیام نور پرند
66 محمودرضا شاهسوندی کاردانی فنی مکانیک آزاد (شهرری)
67 حمیدرضا صبوری مهندسی کامپیوتر آزاد(اسکو)

دانش آموختگان دوره 12، سال 1383

# نام رشته دانشگاه
01 امير مقدم مهندسي كامپيوتر صنعتي شريف
02 عليرضا فرهيدزاده مهندسي عمران صنعتي شريف
03 سيدمحمد ميرعلينقي مهندسي عمران صنعتي شريف
04 پارسا تمدن فر مهندسي هوافضا صنعتي شريف
05 امين ترابي علي آبادي مهندسي هوافضا صنعتي شريف
06 محمدعلي زماني فر مهندسي مواد صنعتي شريف
07 اميرمهدي صابوني اقدم علوم كامپيوتر صنعتي شريف
08 امين دهقاني مهندسي برق تهران
09 محمدعلي افشاراسفيدواجاني مهندسي مكانيك تهران
10 عليرضا كربلايي بابا مهندسي مكانيك تهران
11 محمدمهدي قنبري مهندسي عمران تهران
12 سينا بلندين شهرسازي تهران
13 حميدرضا رزاق نوري مهندسي كامپيوتر تهران
14 محمد ناصح مهندسي كشاورزي تهران
15 وحيد حيدري نعيمي مهندسي معدن تهران
16 سيدمجيد مهديان فيزيك تهران
17 بهزاد پرويزي شيمي تهران
18 سيدجلال محمدي مهندسي مكانيك اميركبير
19 احسان ارضرومچيلر مهندسي پزشكي اميركبير
20 محمد پاچناري مهندسي پزشكي اميركبير
21 مسعود بهمني مهندسي برق علم و صنعت
22 اميرحسين نعمت مهندسي مكانيك علم و صنعت
23 محمدحسين صدوقي مهندسي مكانيك علم و صنعت (واحد اراك)
24 عباس دانش طلب مهندسي كامپيوتر علم و صنعت
25 محمد كاشاني نوين مهندسي عمران علم و صنعت
26 مهدي حسيني مقدم مهندسي مواد علم و صنعت
27 محمد درياني تبريزي مهندسي مواد علم و صنعت
28 جبار حاجي صادقيان مهندسي مواد علم و صنعت (واحد اراك)
29 محمد سعيد يحيي‌ئي مهندسي حمل و نقل علم و صنعت
30 امين ترابي نيا مهندسي برق خواجه نصير
31 ايمان هدايت نيا مهندسي مكانيك خواجه نصير
32 علي تبرته فراهاني شيمي شهيدبهشتي
33 اجمد تدريسي مهندسي عمران شهيدعباسپور
34 سيدمحمود رضايي جواهریان مديريت علامه طباطبايي
35 عليرضا ثروتي علوم اقتصادي علامه طباطبايي
36 حسن حاجي محمدباقر علوم اقتصادي علامه طباطبايي
37 آرش باب الحوائجي مهندسي مكانيك امام حسين (ع)
38 سعيد خدايي مديريت امام حسين (ع)
39 محمد نجفي نكو رياضي شاهد
40 مهدي بنايي كلخوران فيزيك شاهد
41 عليرضا رنگي طهراني مهندسي عمران جهاددانشگاهي تهران
42 علي رياحي فرد مهندسي صنايع جهاددانشگاهي تهران
43 بابك ناصري اكبر مهندسي كامپيوتر پيام نور تهران
44 ياسين عباسي مهندسي صنايع صنعتي اصفهان
45 فرشاد صفري مهندسي مواد قزوين
46 علي پورشرفي مهندسي عمران سمنان
47 محسن يزدي چلمياني مهندسي عمران سمنان
48 ياسر علي‌نقيان مهندسي بازرسي‌ فني نفت آبادان
49 محمدصادق محمديان مهندسي صنايع بابل
50 پيمان نوروزي منش مهندسي كامپيوتر آزاد (تهران)
51 بهراد اله وردي مهندسي معدن آزاد‌تهران
52 محمدرسول يوسفيان مهندسي معدن آزاد‌تهران
53 حامد خليليان رياضي آزاد‌تهران
54 محمودرضا شاهسوندي كاردان مكانيك آزاد‌تهران
55 سیدمجید مهدیان فیزیک سمنان
56 امین مجیدی مهندسی کشاورزی اراک
57 حامد باقری کاردانی نساجی کاشان
58 محسن نمدچیان کاردانی ریاضیات زاهدان
59 سیدفرید میرسعیدی مهندسی کشاورزی اقلید
60 کیا پژنگ مهندسی کشاورزی آزاد شهر
61 شاهین مرادی کاردانی حسابداری فیروزکوه

دانش آموختگان دوره 11، سال 1382

# نام رشته دانشگاه
01 محمدعلي وكيلي مهندسي مكانيك صنعتي شريف
02 رضا محمد حسني مهندسي عمران صنعتي شريف
03 حسين فراهاني مهندسي عمران صنعتي شريف
04 محمد حنيف جلائيان ساماني مهندسي عمران صنعتي شريف
05 سيدمسعود ثابت مهندسي عمران صنعتي شريف
06 احسان انصاري فيزيك صنعتي شريف
07 حميدرضا مقاري مهندسي برق تهران
08 اميرحسين قربانعلي اله ياري مهندسي عمران تهران
09 علي حامد جاهدي مهندسي عمران تهران
10 مهدي نياقي مهندسي عمران شهرسازی تهران
11 حميد عابدين نيا مهندسي صنايع تهران
12 محمدرضا بهزادي پور مهندسي معماري تهران
13 امجد پيام مهندسي كشاورزي تهران
14 مصطفي ناصح حسابداري تهران
15 محمد حسين شوكت پور طراحي صنعتي تهران
16 ميلاد عوض بيگي مهندسي صنايع اميركبير
17 ايمان محمدي اردهالي مهندسي صنايع اميركبير
18 احسان ابرقويي مهندسي شيمي اميركبير
19 سيدمحمد محتشمي پور مهندسي شيمي اميركبير
20 محراب جعفري طائمه مهندسي نساجي اميركبير
21 سياوش سعيد پور فيزيك اميركبير
22 امير نوبري مهندسي مكانيك علم و صنعت
23 محمد شهرابي فراهاني مهندسي مكانيك علم و صنعت
24 سيدياسين موسويان جندقي مهندسي كامپيوتر علم و صنعت (واحد بهشهر)
25 سهيل رحيمي ايزد مهندسي عمران علم و صنعت
26 علي اسلام بيك عراقي حسابداری نور
27 مسعود دهقان مهندسي شيمي علم و صنعت
28 فراز عطار مهندسي برق خواجه نصير
29 رضا مرداني مهندسي برق خواجه نصير
30 محمد بوغيري مهندسي مكانيك خواجه نصير
31 محمد عربي شيرازي مهندسي عمران خواجه نصير
32 مهدي خضرائي مهرداديان مهندسي كامپيوتر شهيدبهشتي
33 سيدحسن هاشمي مطهر مديريت علامه طباطبايي
34 حسين سميعي فوق ليسانس اقتصاد امام صادق (ع)
35 حميد خسروپناهي مهندسي برق امام حسين (ع)
36 امير گل آراء مهندسي مكانيك امام حسين (ع)
37 رضا لياقتي مهندسي عمران امام حسين (ع)
38 محسن نجفي ابيانه مهندسي صنايع امام حسين (ع)
39 امين جوان مهندسي كامپيوتر جهاددانشگاهي ‌تهران
40 محمد رضا كبودان مهندسي صنايع جهاددانشگاهي تهران
41 محد صالحي برمي مهندسي صنايع جهاددانشگاهي تهران
42 محمدباقر عابدپور مهندسي مكانيك آخن آلمان (بورسيه شريف)
43 مهرداد عبادي كارداني برق غيرانتفاعي تهران
44 مهدي پارسايي مهندسي عمران قزوين
45 فرشاد عليرضايي مهندسي صنايع قزوين
46 حسين گلرخي مهندسي صنايع قزوين
47 حامد صادقيان سده حسابداري قزوين
48 مرتضي ريحاني كيا مهندسي عمران تبريز
49 حامد خضريان مهندسي مكانيك سمنان
50 سيدامين چوبداري مهندسي مواد سمنان
51 احمد شيرزاد مهندسي معدن كرمان
52 صابر طالاري مهندسي برق كاشان
53 مهدي عابد مهندسي كامپيوتر كرج
54 مهرداد خاني مقانكي ریاضی محض دامغان
55 حامدخوب بخت مهندسي كامپيوتر بابل
56 بابك رحيمي مهندسي كامپيوتر بابل
57 علي‌اكبر رشيدي مهندسي برق آزاد (تهران)
58 پيام جواهري پور مهندسي عمران آزاد (تهران)
59 سيدمحمد دواچي مهندسي پليمر آزاد‌تهران
60 ميثم نيكار مهندسي نساجي آزاد‌تهران
61 محمدمهدي اصلان بيگي مهندسي نساجي آزاد‌تهران
62 محمدعلی اسحاقی آشتیانی مهندسی صنایع آزاد مسجدسلیمان

دانش آموختگان دوره 10، سال 1381

# نام رشته دانشگاه
01 احسان راحت ورنوسفادراني مهندسي هوافضا صنعتي شريف
02 احسان الدين عظيمي زاده مهندسي هوافضا صنعتي شريف
03 مجيد موسوي مهندسي مواد صنعتي شريف
04 سيدمجبتي مجتهدي رياضي صنعتي شريف
05 احسان داورزني مهندسي مكانيك تهران
06 سيدنويد قوامي ماسوله مهندسي مكانيك تهران
07 امين آقايي مهندسي عمران تهران
08 علي حقيقي مهندسي عمران تهران
09 رضا جبرائيلي دره مهندسي عمران تهران
10 محمدحسين دفتري منش مهندسي عمران تهران
11 وحيد شيخ محمدي مهندسي شيمي پیام نور تهران
12 سروش جوان خوشدل مهندسي معدن تهران
13 عليرضا مهرآبادي علوم اقتصاد تهران
14 محمدمهدي كرجاني مهندسي برق اميركبير
15 مجتبي شيخ زاده نجار مهندسي مكانيك اميركبير
16 احسان آرامون مهندسي عمران اميركبير
17 حسين حسيني قهي مهندسي عمران اميركبير
18 سيدمحمدصادق ميرصانع مهندسي هوافضا اميركبير
19 مهدي امراللهي مجدآبادي مهندسي پليمر اميركبير
20 امير فضائلي مهندسي مكانيك علم و صنعت
21 مرتضي بايرامي روشنق مهندسي عمران علم و صنعت
22 فريد متدين مهندسي عمران علم و صنعت
23 اميررضا نصيري مهندسي صنايع علم و صنعت
24 احمد محمديان مهندسي مواد علم و صنعت
25 حسام صادقي ماهاني مهندسي مواد علم و صنعت
26 احسان فلاح دوست بوئيني مهندسي برق خواجه نصير
27 محسن كبيري مقدم مهندسي برق خواجه نصير
28 محمد فروتن مهندسي مكانيك خواجه نصير
29 مصطفي فرخي مهندسي مكانيك خواجه نصير
30 محسن محمدكريمي مهندسي مكانيك خواجه نصير
31 حميد كبودانيان اردستاني مهندسي عمران خواجه نصير
32 محسن فضيلت خواه فيزيك خواجه نصير
33 احمدرضا يزدان مهر مهندسي كامپيوتر شهيدبهشتي
34 سپهر رضايي ملك مهندسي عمران شهيدعباسپور
35 سيدمحمدمهدي رشتي مهندسي كامپيوتر تربيت‌معلم‌تهران
36 مهدي اصفهاني مهندسي مكانيك امام حسين (ع)
37 حامد سلطاني فرد مهندسي عمران امام حسين (ع)
38 مهدي توكلي طرئي مهندسي عمران صنعتي اصفهان
39 ايمان شفيعي نژاد مهندسي مكانيك كرمان
40 سيدحسين خوشرو مهندسي صنايع كرمان
41 منصور نيكبخت مهندسي برق كاشان
42 نادر طالاري مهندسي برق كاشان
43 مجتبي معلميان مهندسي مكانيك بابلسر
44 بهمن هاشم زاده انصار مهندسي عمران بابلسر
45 سيد صالح كلانتري همت آبادي مهندسي معماري يزد
46 شهاب الدين مشفق حسابداري قم
47 سيدحميدرضا آسيايي کاردانی كامپيوتر آمل
48 اميرحسين اربابي وحدت مهندسي صنایع بابل
49 احسان حسين آبادي مهندسي برق آزاد (شهرری)
50 آرش سعيدي مهندسي برق آزاد (تهران)
51 محمدمهدي برگي مهندسي عمران آزاد (تهران)
52 مجيد اميني مهندسي معماري آزاد (تهران)
53 سيدمحمدمهدي سبط الشيخ مهندسي معدن آزاد‌تهران
54 کاوه صالح پور عمران آزاد(قزوین)
55 فواد مبینی کشاورزی فردوس
56 سیدغلامرضا هزاوه کاردانی عمران زنجان

دانش آموختگان دوره 9، سال 1380

# نام رشته دانشگاه
01 حسين مهاجري مهندسي برق صنعتي شريف
02 پوريا ستاري مهندسي مكانيك صنعتي شريف
03 عبداله لباني مطلق مهندسي مكانيك صنعتي شريف
04 علي معتمد نژاد مهندسي عمران صنعتي شريف
05 اميرحسين قره گزلي مهندسي صنايع صنعتي شريف
06 محمد اقبال مهندسي برق تهران
07 سيدفرشيد قائم مقامي مهندسي برق تهران
08 حسين راهداري مهندسي برق تهران
09 ميثم رضايي برمي مهندسي مكانيك تهران
10 حسين قاسم زاده مشهدي مهندسي عمران تهران
11 علي عباسي مهندسي عمران تهران
12 سياوش فلاح دوست مهندسي كامپيوتر تهران
13 سعيد وحيد نوري مهندسي مواد تهران
14 آيدين شادخو مهندسي كشاورزي تهران
15 وحيد علي عسگري مهندسي معدن تهران
16 فرشيد بهرامي مهندسي برق اميركبير
17 پدرام عدالت خراساني مهندسي دريا اميركبير
18 محمدامين نعمت مهندسي برق علم و صنعت
19 حميدرضا مهيني مهندسي كامپيوتر علم و صنعت
20 ماني عابدپور مهندسي راه آهن علم و صنعت
21 احسان سهيلي پور مهندسي راه آهن علم و صنعت
22 محمدامين سلماني مهندسي برق خواجه نصير
23 سيدابوالقاسم امامزاده مهندسي صنايع خواجه نصير
24 اميد محمد طاولي مديريت شهيدبهشتي
25 سعيد سهرابي مهندسي عمران شهيدعباسپور
26 حامد عسگري مهندسي صنايع جهاددانشگاهي تهران
27 حميد فلاح مهندسي هواپيما هواپيمايي كشوري
28 احمد مال ميريان مديريت پيام نور تهران
29 محمد انصاري مهندسي صنايع صنعتي اصفهان
30 محمد زاهدي مهندسي مكانيك سمنان
31 ميثم جوادي نژاد مهندسي عمران سمنان
32 محمدرضا معلمي مهندسي كامپيوتر كرمان
33 امين ايوبي مهندسي مكانيك كاشان
34 اميرحسين علي اصغر مهندسي شيمي كرج
35 شهاب شكوري مهندسي كشاورزي كرج
36 علي مناسكي مهندسي عمران همدان
37 پويا عليپور گرجي مهندسي عمران همدان
38 كامران صديقيان مهندسي عمران بابلسر
39 مهدي همت بلند مهندسي مكانيك شاهرود
40 رضا شريف خطيبي مهندسي كامپيوتر قم
41 احمد پسران قادر مهندسي كامپيوتر اصفهان
42 دامون يوسفي مهندسي معماري مشهد
43 اميد احمدلو مهندسي صنايع آزاد‌تهران
44 حسين چشمه قصاباني مهندسي شيمي آزاد‌تهران
45 مهدي دادرس مهندسي كشاورزي آزاد‌تهران
46 ابوالفضل سبزعلي مهندسي كشاورزي آزاد‌تهران
47 سيدمحسن حسيني پزشكي تهران
48 محمدهادي ياريگرروش پزشكي سمنان
49 سیدحامد احمدی طباطبایی صنایع آزاد(نراق)

دانش آموختگان دوره 8، سال 1379

# نام رشته دانشگاه
01 مهدي رضا ياريگر روش مهندسي عمران تهران
02 آرش انصاري يار مهندسي مواد تهران
03 پيمان صميمي مهندسي مواد تهران
04 حسن عليرضايي مهندسي شيمي تهران
05 مهدي بهشتي معز مهندسي معدن تهران
06 حامد علي تقوي مديريت تهران
07 سيداميرحسين حسيني مهندسي كامپيوتر علم و صنعت
08 اميد مهدي زاده تورزنی مهندسي كامپيوتر علم و صنعت
09 احسان رضا زهري مهندسي صنايع علم و صنعت
10 محمدرضا برزگرزاده مهندسي مواد علم و صنعت
11 محمد پارسايي مهندسي راه آهن علم و صنعت
12 اميد زندي مهندسي برق خواجه نصير
13 اميرحسين صديقين مهندسي شيمي صنعتي اصفهان
14 فرزاد فيروزآبادي مهندسي برق سهند تبريز
15 بابك باقري مهندسي مكانيك تبريز
16 مهدي كبودانيان اردستاني مهندسي مكانيك تبريز
17 حامدشيرازي مهندسي مكانيك كرمانشاه
18 اميرمحمد بهشتيان مهندسي مكانيك همدان
19 سيدرضا هاشمي مهندسي مكانيك همدان
20 عمار ميرزايي مهندسي مكانيك رشت
21 روح الله هاشمي طاهري مهندسي معدن شاهرود
22 احسان عمويي مهندسي كامپيوتر آمل
23 احسان عمراني مهندسي مكانيك آزاد (تهران)
24 سید مهدی یارندی مهندسي عمران آزاد کاشان
25 سيدمهدي امين زاده مهندسي صنايع آزاد‌تهران
26 محسن تقي بيگي مهندسي صنايع آزاد‌تهران
27 فرشيد عمادي الهياري مهندسي صنايع آزاد‌تهران
28 علیرضا صبوری مهندسي صنايع آزاد‌ اراک
29 مرتضي قنبرزاده پزشكي شهيد بهشتي
30 عليرضا محبوبيان پزشکی شهيد بهشتي
31 مجید حسین زاده دندان پزشکی آزاد
32 امیر حسین حاجی حیدری پزشکی رشت

دانش آموختگان دوره 7، سال 1378

# نام رشته دانشگاه
01 محمدرضا شرفبياني مهندسي عمران صنعتي شريف
02 مهرداد صالحي مهندسي عمران صنعتي شريف
03 امير صميمي مهندسي عمران صنعتي شريف
04 پدرام همداني مجرد مهندسي عمران تهران
05 كوروش علي رضايي مهندسي عمران تهران
06 عباس امراللهي مهندسي معماري تهران
07 حسين يوسف زمانيان مديريت تهران
08 رضا علي اكبر سلطان مهندسي مكانيك خواجه نصير
09 مقداد رضايي مهندسي مكانيك خواجه نصير
10 محمدرضا جوادي مهندسي عمران شهيدعباسپور
11 سيدهادي ميري رياضي تربيت‌معلم‌تهران
12 احسان نمازيان رياضي تربيت‌معلم‌تهران
13 مهدي تاجيك فيزيك هسته‌اي امام حسين (ع)
14 وحيد صديقي مهندسي برق شاهد
15 محمودرضا فرهادي مهندسي برق شاهد
16 محمد عليجانيها مهندسي پزشكي شاهد
17 امير حاجي حسيني رياضي شاهد
18 سيدمصطفي باطني مهندسي مكانيك صنعتي اصفهان
19 امير اكبري حامد مهندسي عمران صنعتي اصفهان
20 بهنام خليلي مهندسي عمران تبريز
21 مجتبي رضايي مهندسي برق سمنان
22 محمد ايزدخواه مهندسي شيمي شيراز
23 امير بنايي كاشاني مهندسي معماري كاشان
24 پيمان بهادري مهندسي مكانيك رشت
25 سيدمحمود فاضلي مهندسي عمران رشت
26 حميدرضا باقري مهندسي عمران رشت
27 محمدعلي پورمحمد مهندسي معدن شاهرود
28 محمدمهدي اماني مهندسي معدن شاهرود
29 اميد خوانساري فرد مهندسي برق زاهدان
30 علي شاه محمد مهندسي صنايع نفت اهواز
31 عليرضا اميري مهندسي كشاورزي ساري
32 حسين شيري مهندسي برق آزاد (تهران)
33 پيام كارگشا مهندسي برق آزاد (تهران)
34 محمدمهدي ميرزا مهندسي مكانيك آزاد (تهران)
35 رضا حائري مهندسي مكانيك آزاد (تهران)
36 سيدپويا وحدتي مهندسي مكانيك آزاد (تهران)
37 پژمان الله ديني مهندسي كامپيوتر آزاد (تهران)
38 محمودرضا عسكريان مهندسي كامپيوتر آزاد (تهران)
39 علي سلطان محمدي مهندسي كامپيوتر آزاد (تهران)
40 محمد طاهري مهندسي عمران آزاد (تهران)
41 محمد نظري سام مهندسي عمران آزاد (تهران)
42 عطاءالدين ششماني مهندسي معماري آزاد (تهران)
43 پوريا رادفر مهندسي معماري آزاد (تهران)
44 شهاب باقرزاده شهيدي پزشكي تهران
45 سيدمصطفي حسيني پزشكي تهران
46 پژمان سرشارزاده پزشكي تهران
47 امير كاظمي راد پزشكي تهران
48 رضا حسين زاده پزشكي تهران
49 سینا بدیعی مقدم عمران آزاد(کرمان)

دانش آموختگان دوره 6، سال 1377

# نام رشته دانشگاه
01 عليرضا دوستي مهندسي عمران صنعتي شريف
02 سید فرامرز رضوان روح مهندسي شيمي صنعتي شريف
03 سيد احسان مجتبوي مهندسي شيمي صنعتي شريف
04 محسن زالي قهي شيمي صنعتي شريف
05 مهدي شريفيان مهندسي عمران تهران
06 يعقوب مصباحي مهندسي شيمي تهران
07 محسن نوروزي مهندسي شيمي تهران
08 سيامك علي پور شيمي تهران
09 مهدي صميمي مهندسي عمران اميركبير
10 علي جعفري مهندسي عمران علم و صنعت
11 سيدحسين ميرخاني مهندسي عمران علم و صنعت
12 سعيد محمدي کبرآبادی مهندسي صنايع علم و صنعت
13 سيامك جواديان مهندسي مواد علم و صنعت
14 عباسعلي درستكار ساری مهندسي عمران خواجه نصير
15 محسن قرباني زاده ابيانه حسابداري پيام نور تهران
16 احسان واحدي مقدم مهندسي مواد سمنان
17 عليرضا ايزدي مهندسي عمران همدان
18 محمد استاد حسن حجار شيمي بابلسر
19 سيدرضا هاشمي نسب زواره مهندسي معدن شاهرود
20 سيدميثم كلانتري همت آبادی مهندسي عمران يزد
21 مجيد شوريني مهندسي معدن يزد
22 وحيد دهگرد منفرد مهندسي مكانيك بندرعباس
23 سعيد نبي ئيان مهندسي كشاورزي اهواز
24 سهيل كبريائي مهندسي برق مالک اشتراصفهان
25 سيدعلي امام زاده مهندسي كامپيوتر آزاد (تهران)
26 علي صافي مهندسي كامپيوتر آزاد (تهران)
27 مهدي صافي مهندسي كامپيوتر آزاد (تهران)
28 سيدمحمد ابوتراب مهندسي نساجي آزاد‌تهران
29 كاوه پور ولي مهندسي معدن آزاد‌تهران
30 محمد مهربان چکوسری مهندسي معدن آزاد‌تهران
31 آرش افرانی عربانی عمران آزاد سمنان
32 محمدمهدي راكبي پزشكي تهران
33 حامد رباني پزشكي تهران
34 حسن عطارچي پزشكي تهران
35 مهدي استرابي پزشكي شهيد بهشتي
36 صهيب طيب دندانپزشكي شهيد بهشتي
37 هاشم سجادي دامپزشكي تهران
38 عليرضا دادبين پزشكي تهران(بورسیه ارتش)
39 سعيد عباسي پزشكي تهران(بورسیه ارتش)
40 فرهاد فتوحي پزشكي تهران
41 کمیل پاکزاد دامپزشکی آزاد(کرج)
42 عمادالدین جعفری تهرانی بهداشت آزاد(تهران)
43 امیرمحمد ساسان نیا دندانپزشكي آزاد(تهران)
44 بهروز سعادتمند دامپزشکی آزاد(گرمسار)
45 بهنام فنایی دانش دندانپزشكي آزاد(تهران)
46 سیدعلیرضا میرزامصطفی دامپزشکی آزاد(گرمسار)

دانش آموختگان دوره 5، سال 1376

# نام رشته دانشگاه
01 كيوان بهادري مهندسي برق صنعتي شريف
02 سعيد شريفي تهراني مهندسي كامپيوتر صنعتی اصفهان
03 علي لباني مطلق مهندسي مواد صنعتي شريف
04 مهرداد ميراسماعيلي مهندسي عمران تهران
05 ميثم محمدزاده مهندسي شيمي تهران
06 مهدي شوريني مهندسي معدن تهران
07 علي دادرس هنر تهران
08 ميثم رستمي‌نيا مهندسي مكانيك اميركبير
09 اميرمسعود اكبري پازوکی مهندسي مواد اميركبير
10 مرتضي معلمي نژاد مهندسي مواد اميركبير
11 احسان ويسمه‌اي مهندسي مواد اميركبير
12 روح الله شاملو مهندسي عمران علم و صنعت
13 ياسر رحمانيان مهندسي معماري علم و صنعت
14 فرزاد اصلاني برسچين مهندسي مواد علم و صنعت
15 حميدرضا رجبعلي مهندسي مواد علم و صنعت
16 احسان نوروزي منش مهندسي مواد علم و صنعت
17 سيروس رضايي مهندسي برق خواجه نصير
18 احمدرضا اورعي مهندسي عمران خواجه نصير
19 مهدي عابدي مهندسي عمران خواجه نصير
20 ثمين علي مازندراني مهندسي صنايع خواجه نصير
21 حامد موسوي خلخالي مهندسي كامپيوتر شهيدبهشتي
22 روح اله مصحف مهندسي مواد صنعتي اصفهان
23 رضا بي‌سپار مهندسي مکانیک تبريز
24 بابك علي پور گرجي مهندسي عمران بابل
25 نيكو توانايي بشرویه مهندسي مكانيك مشهد
26 محمدحسن هدايت نيا مهندسي عمران سمنان
27 علي نجف تومرائي مهندسي عمران بندرعباس
28 غلامرضا غزال مهندسي عمران آزاد (تهران)
29 سيدوحيد مجتهدي رياضي آزاد‌تهران
30 احمدرضا ارباب پزشكي تهران
31 حامد زندي پزشكي تهران
32 ياسر رياض الحسيني ميكروبيولوژي اصفهان

دانش آموختگان دوره 4، سال 1375

# نام رشته دانشگاه
01 آرش ماهوتچيان مهندسي عمران صنعتي شريف
02 عليرضا جان نثاري مهندسي مواد صنعتي شريف
03 شروين فروغي مهندسي كشتي‌سازي صنعتي شريف
04 سعيد شاعري مهندسي عمران تهران
05 عليرضا باقري صباغ مهندسي عمران تهران
06 امير مقدم كيان مهندسي مواد اميركبير
07 عليرضا انصاري مهندسي عمران علم و صنعت
08 عليرضا اميرآبادي مهندسي مواد علم و صنعت
09 پيام غفوري مهندسي مواد علم و صنعت
10 عليرضا مهيني مهندسي كامپيوتر شهيدبهشتي
11 علي شاكري تهرانی مهندسي عمران قزوين
12 جعفر محرم پور مهندسي معدن تبريز
13 رضا جزي مهندسي برق سمنان
14 محمدرضا صافي مهندسي برق سمنان
15 هادي قدري گلستاني مهندسي مكانيك سمنان
16 علي عمادي الهياري مهندسي مواد شيراز
17 ميثم ايرانپور مهندسي عمران زاهدان
18 سید حميد علي حسيني مهندسي مكانيك آزاد (تهران)
19 حامد بادپا مهندسي عمران آزاد (تهران)
20 آرش پرهمت مهندسي عمران آزاد (تهران)
21 آيدين ميرزائي مهندسي عمران آزاد (تهران)
22 امين طبيبيان مهندسي مکانیک آزاد‌تهران
23 سعيد كبريايي رياضي آزاد‌تهران
24 آرش ماهوتچيان مهندسي عمران صنعتي شريف
25 عليرضا جان نثاري مهندسي مواد صنعتي شريف
26 شروين فروغي مهندسي كشتي‌سازي صنعتي شريف
27 سعيد شاعري مهندسي عمران تهران
28 عليرضا باقري صباغ مهندسي عمران تهران
29 امير مقدم كيان مهندسي مواد اميركبير
30 عليرضا انصاري مهندسي عمران علم و صنعت
31 عليرضا اميرآبادي مهندسي مواد علم و صنعت
32 پيام غفوري مهندسي مواد علم و صنعت
33 عليرضا مهيني مهندسي كامپيوتر شهيدبهشتي
34 علي شاكري تهرانی مهندسي عمران قزوين
35 جعفر محرم پور مهندسي معدن تبريز
36 رضا جزي مهندسي برق سمنان
37 محمدرضا صافي مهندسي برق سمنان
38 هادي قدري گلستاني مهندسي مكانيك سمنان
39 علي عمادي الهياري مهندسي مواد شيراز
40 ميثم ايرانپور مهندسي عمران زاهدان
41 سید حميد علي حسيني مهندسي مكانيك آزاد (تهران)
42 حامد بادپا مهندسي عمران آزاد (تهران)
43 آرش پرهمت مهندسي عمران آزاد (تهران)
44 آيدين ميرزائي مهندسي عمران آزاد (تهران)
45 امين طبيبيان مهندسي مکانیک آزاد‌تهران
46 سعيد كبريايي رياضي آزاد‌تهران

دانش آموختگان دوره 3، سال 1374

# نام رشته دانشگاه
01 سيدمحمد زيكشمس مهندسي عمران صنعتي شريف
02 فرزاد منوچهري دانا مهندسي عمران صنعتي شريف
03 سید حميدرضا رسولي مهندسي عمران صنعتي شريف
04 مهدي آقانصيري مهندسي صنايع صنعتي شريف
05 ايمان پاكدامنيان مهندسي مواد صنعتي شريف
06 امير بلوچ مهندسي مكانيك تهران
07 مهران سقازاده مهندسي عمران تهران
08 علي اصغر رحيم زاده مهندسي عمران اميركبير
09 اميرحسين علي الحسابي مهندسي مواد اميركبير
10 كامبيز فاتحي مهندسي مواد اميركبير
11 اميرمنصور امين آزاد مهندسي مواد اميركبير
12 عليجاه بي‌بي شهربانويي مهندسي مكانيك علم و صنعت
13 علي نوروزي منش مهندسي مكانيك علم و صنعت
14 فرزاد صمصامي مهندسي كامپيوتر علم و صنعت
15 محمد سعيد ابراهيم آبادي مهندسي معماري علم و صنعت
16 علاء مرشديان مهندسي شيمي علم و صنعت
17 محمد حسين صافي مهندسي مواد علم و صنعت
18 علي گلستانی مهندسي مواد علم و صنعت
19 محمدرضا عنقايي مهندسي برق خواجه نصير
20 سيدمحمد هاشمي مهندسي مكانيك خواجه نصير
21 محسن جعفري كارداني معماري غيرانتفاعي تهران
22 مجيد عابديني بقا مهندسي مكانيك بابلسر
23 احمدرضا اكبري مهندسي برق آزاد (تهران)
24 عمران كيغاني مهندسي كامپيوتر آزاد (تهران)
25 فرزاد شريفي نيك آبادي مهندسي عمران آزاد (تهران)
26 مجيد خباز كاراملشي مهندسي پزشكي آزاد (تهران)
27 محمود عليمحمدي مهندسي صنايع آزاد (تهران)
28 فرزين حيدري مهندسي شيمي آزاد‌تهران
29 بهروز عرب خابوري پزشكي تهران
30 علي گلشائيان پزشكي شهيد بهشتي
31 حسين فرزانه پزشكي تهران
32 هادی شریفزاده پزشكي آزاد (تهران)
33 شروین علی مازندرانی پزشكي آزاد (تهران)

دانش آموختگان دوره 2، سال 1373

# نام رشته دانشگاه
01 سید محمدرضا رشتي مهندسي كامپيوتر صنعتي شريف
02 محمدرضا سمندي مهندسي كامپيوتر صنعتي شريف
03 حامد افخمي مهندسي عمران صنعتي شريف
04 حسن آقاكثيري مهندسي عمران صنعتي شريف
05 حسين زماني ابیانه مهندسي عمران صنعتي شريف
06 مجيد لباني مطلق فيزيك صنعتي شريف
07 سيدمحمد جوهري مهندسي برق تهران
08 افشين امرالهي مهندسي عمران تهران
09 پيمان اردستاني مهندسي عمران اميركبير
10 پوريا صادقيان مهندسي برق علم و صنعت
11 محمدرضا وكيلي مهندسي مكانيك علم و صنعت
12 محمد معينيان مهندسي كامپيوتر علم و صنعت
13 يوسف نوروزي مهندسي كامپيوتر علم و صنعت
14 رضا سيد مهندسي شيمي علم و صنعت
15 سعيد كريمي علويجه مهندسي مواد علم و صنعت
16 محمدرضا راكبي مهندسي عمران خواجه نصير
17 علي منصوري مهندسي عمران خواجه نصير
18 صادق كامكار مهندسي عمران خواجه نصير
19 محمدمهدي لباني مطلق مهندسي عمران امام حسين (ع)
20 امير افشاري نيا مهندسي مواد مشهد
21 حسين زينلي مهندسي شيمي شيراز
22 سيدحامد مجتبوي مهندسي مكانيك كرمانشاه
23 حسين آرامون مهندسي عمران آزاد (تهران)
24 مهدي استادشريف پزشكي شهيد بهشتي
25 علي باستاني پزشكي شهيد بهشتي
26 عليرضا عبدالمحمدي پزشكي شهيد بهشتي
27 مهدي شكوري قصاب پزشكي كاشان
28 عليرضا ميراسماعيلي پزشكي تهران
29 فرشاد نوري پزشكي تهران
30 مجيد جعفري پزشكي تهران
31 نويد قرنقلي پزشكي تهران
32 آرش متقي پزشكي تهران
33 علیرضا بوریائی پزشکی آزاد (تهران)
34 محمد پارسیون دندانپزشکی آزاد (تهران)
35 بهرنگ علیپورعابدی پزشکی آزاد (تهران)
36 فریبرز هاشمی پزشکی آزاد (تهران)
37 حمیدرضا یاریگرروش پزشکی آزاد (تهران)

دانش آموختگان دوره 1، سال 1371

# نام رشته دانشگاه
01 ساويز صفاريان مهندسي برق صنعتي شريف
02 ابوالفضل شيري مهندسي مكانيك صنعتي شريف
03 سيدمحمدعلي آل احمد مهندسي عمران صنعتي شريف
04 عليرضا كرمي مهندسي عمران تهران
05 عليرضا گودرزي مهندسي عمران صنعتي شريف
06 احمدرضا علی حسيني مهندسي صنايع صنعتي شريف
07 فرهاد بياني مهندسي مكانيك تهران
08 محسن نوراني مهندسي مكانيك تهران
09 محمدرضا فتح الهي مهندسي عمران تهران
10 كياوش پروان مهندسي عمران تهران
11 آرمان غياثي آذر مهندسي كشاورزي تهران
12 رضا آخرتي مهندسي عمران اميركبير
13 افشين مصلحي تبار مهندسي عمران اميركبير
14 سامان پاكدامنيان مهندسي مكانيك علم و صنعت
15 امير فاني مهندسي عمران علم و صنعت
16 عليرضا بزرگ زاده مهندسي صنايع علم و صنعت
17 مسعود كامران جم مهندسي صنايع علم و صنعت
18 محمدحسين ميرزا مهندسي برق خواجه نصير
19 اميد مكري فر شيمي تربيت‌معلم‌تهران
20 علي اكبر جوادي فخر مهندسي كشاورزي تبريز
21 آرش رحماني هنزكي مهندسي مكانيك همدان
22 آرش سرشار مهندسي شيمي مشهد
23 حسين كرماني مهندسي مكانيك سمنان
24 علي حاجي اسمعيلي مهندسي عمران خواجه نصیر
25 حميدرضا فرقاني مهندسي برق آزاد (تهران)
26 مهدي شاكري مهندسي مكانيك آزاد (تهران)
27 رضا مظفريان مهندسي مكانيك آزاد (تهران)
28 حميدرضا طالاري پزشكي كاشان
29 فرهاد اشافي پزشكي رشت
30 سينا گودرزي پزشكي سنندج
31 اميرپيمان ليلازپور پزشکی بورسیه سپاه
32 پيمان محمودي دامپزشكي كرمان
33 علي توكلي علوم آزمايشگاهي تهران
34 محمد خسروشاهي علوم آزمايشگاهي علوم پزشکی ایران
35 فرامرز ميثمي علوم آزمايشگاهي تهران
36 حسن محرم پور پروتزهاي دندان شهيد بهشتي
37 محمدرضا طاهايي بهداشت محيط يزد
38 مصطفي رزاق نوري علوم گياهي اروميه
39 عباس طاهري پزشكي تهران
40 اميررضا عابدي پزشكي تهران
41 پاكرگوران اورعي پزشكي بورسیه ارتش
42 علي‌اصغر امين آزاد پزشكي علوم پزشکی ایران
43 محمدرضا حسين زاده پزشكي تهران
44 حسين نبئي پزشكي تهران
45 آرش داسیان دندانپزشكي آزاد تهران
46 مهدی زالی قهی دامپزشکی آزاد گرمسار
47 حمید شریف نسب کشاورزی آزاد ورامین
48 مهدی زالی قهی لطف پور داروسازی آزاد تهران

دانش آموختگان دوره 25، سال 1396